+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ateliér Hany Peterové

Klíčová slova: galerie, obrazy, prodej, dekorace, atelier

E-mail: hana.peterova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Chcete osvěžit interiér svého bytu nebo kanceláře? Malování obrazů na zakázku a prodej již hotových obrazů. Možnost malování obrazů podle předlohy, výběr hned z několika technik (olej, pastel, akvarel...). Velikost, námět i rám obrazu dle Vašeho přání. Tak neváhejte a zkuste navštívit galerii obrazů malířky Hany Peterové.

Web: www.atelier.vyjimecny.cz

Další související informace

Hračky pro malé i velké

eshop, obchod, prodej, rc modely, rc auta, rc vrtu – Hračky pro malé i velké, rc modely a náhradní díly. Auta, tanky, letadla, lodě, vše radiem řízené. Eshop i kamenná prodejna.

Internetová galerie

obrazy, internetová galerie, bodypainting – Obrazy výtvarnice Emy Pok.Ve své tvorbě se především věnuje akrylové malbě na plátno a desky. Dále se může pochlubit spoluprácí s Českou televizí a jinými médii.Ema Pok je mladá talentovaná výtvarnice.

Ateliér Caldero

Ateliér Caldero – Ateliér Caldero je fotografický ateliér, kde se můžete nechat profesionálně vyfotit. Kvalitní a nádherné fotky získáte jen od profesionálů, kteří jsou v našem studiu! Ateliér Caldero je fotografický ateliér, kde se můžete nechat profesionálně vyfotit. Kvalitní a nádherné fotky získáte jen od profesionálů, kteří jsou v našem studiu!

Načítání trvalo 0.0724 sekund.