+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ateliér podlah a parket

Klíčová slova: parkety, exkluzivní parkety, podlahy, schody

E-mail: losdodos3@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2014

Popis: Potřebujete do svého domu kvalitní parkety, podlahy nebo chcete vybudovat nové schodiště? Parket ateliér pro vás bude tou nejlepší volbou při výběru. Vyberte si masivní dřevo i lehčí materiály pro svůj interiér.

Web: parket-atelier-exclusive.webnode.cz/

Další související informace

Masiví dřevěné parkety a

dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, podlahy, parket – Masivní dřevěné parkety a plovoucí podlahy. Výběr z více jak 400 druhů podlah. Nabízíme pokládku a renovaci parket po celé České republice. Prodejny v Praze a Brně s ukázkou vzorků všech podlah v nabídce.

Koberce Breno

Koberce, Breno, podlahy, podlahové krytiny – Společnost Koberce Breno je jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin zajišťujícím prodej a servis na celém území ČR. Síť prodejen Breno nabízí kompletní sortiment podlahových krytin.

Stavebná chémia

chemický priemysel, podlahy, stavebná chémia – Slovenský výrobca širokého sortimentu vysoko kvalitných profi-produktov pre realizáciu kvalitnej a estetickej podlahy. Naše zameranie - lepidlá na podlahové krytiny, lepidlá na parkety, príprava podkladu, opravné hmoty na betón, stavebná chémia a lepidlá pre domácnosť.

Načítání trvalo 0.0973 sekund.