+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Audit nemovitostí

Klíčová slova: Audit,nemovitosti, investice, reality, domy

E-mail: obchod@audit-nemovitosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Komplexní posuzování nemovitostí a jejich audit. Posudky, měření a diagnostika budov společně s certifikací, energetickým průkazem a projektem. Tato divize se zaměřuje na optimalizaci nákladů energií, revitalizaci objektů a na jejich správu. Její služba je určena všem správcům majetku, realitním kancelářím, investorům a developerským společnostem. Samotný audit se netýká jen stavebních potřeb, ale týká se rovněž auditů finančních, projektových a dotačních.

Web: www.audit-nemovitosti.cz

Další související informace

RD Mukařov

Rd, domy, mukarov, praha-východ, reality – Prodej rodinných domů v Mukařově v oblasti Praha-východ. Mukařov je obec poblíž Říčan vzdálená pouhých 8 km od hranice Prahy. Je to ideální místo k bydlení pro toho, kdo hledá pohodlný život v přírodě, s výbornou dopravní dostupnosti do hlavního města, která je zajištěna autobusovým spojením přímo ke stanicím pražského metra.

Prodej bytů Karlovy Vary

Karlovy Vary, nemovitosti, reality, prodej bytů – Aktuální nabídka bytů k prodeji v Karlových Varech. Malé a levné byty i nadstandardní bydlení pro náročné. Nemovitosti z katalogů realitních kanceláří i nabídky od přímých majitelů. Prodej bytu Karlovy Vary.

Pronájem Brno

Brno, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Realitní portál s aktuální nabídkou nemovitostí k pronájmu v Brně. Pronájem bytů, domů, nebytových prostor a pozemků z nabídky realitních kanceláří i soukromých majitelů. Pronájem bytů v Brně. Pronájem bytů Brno.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.