+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Audit nemovitostí

Klíčová slova: Audit,nemovitosti, investice, reality, domy

E-mail: obchod@audit-nemovitosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Komplexní posuzování nemovitostí a jejich audit. Posudky, měření a diagnostika budov společně s certifikací, energetickým průkazem a projektem. Tato divize se zaměřuje na optimalizaci nákladů energií, revitalizaci objektů a na jejich správu. Její služba je určena všem správcům majetku, realitním kancelářím, investorům a developerským společnostem. Samotný audit se netýká jen stavebních potřeb, ale týká se rovněž auditů finančních, projektových a dotačních.

Web: www.audit-nemovitosti.cz

Další související informace

Reality Apollo České Budě

realitní kancelář, reality, byty, domy, pojištění – Kompletní služby v oblasti realit – nákup, prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytových prostor, rekreačních zařízení. Působíme v ČB a okolí, individuální a férový přístup, právní, daňové a poradenské služby, pojištění majetku a automobilů.

Byty Pardubice

Pardubice, nemovitosti, reality, prodej bytů – Regionální realitní portál s nabídkou bytů a dalších nemovitostí k prodeji v Pardubicích a okolí. Nabídky bytů k prodeji od vlastníků nemovitostí i z katalogů realitních kanceláří. Reality Pardubice.

Pronájem bytů v Plzni

Plzeň, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Regionální realitní server pronajmyplzenmesto.cz nabízí aktuální nabídku bytů a dalších nemovitostí k pronájmu. Pronájem bytů od garsonek přes vícepokojové byty až k nadstandardnímu bydlení. Pronájem byty Plzeň.

Načítání trvalo 0.2799 sekund.