+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Audit nemovitostí

Klíčová slova: Audit,nemovitosti, investice, reality, domy

E-mail: obchod@audit-nemovitosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Komplexní posuzování nemovitostí a jejich audit. Posudky, měření a diagnostika budov společně s certifikací, energetickým průkazem a projektem. Tato divize se zaměřuje na optimalizaci nákladů energií, revitalizaci objektů a na jejich správu. Její služba je určena všem správcům majetku, realitním kancelářím, investorům a developerským společnostem. Samotný audit se netýká jen stavebních potřeb, ale týká se rovněž auditů finančních, projektových a dotačních.

Web: www.audit-nemovitosti.cz

Další související informace

Reality Zlín

reality, nemovitosti, byty, domy – Realitní kancelář PARK realit zajišťuje kompletní realitní, právní a bezplatný finanční servis. V naší nabídce naleznete reality a nemovitosti jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy a další nemovitosti. Zprostředkujeme prodej, koupi i pronájem všech nemovitostí.

Pozemky Prolux Reality: pozemky

POZEMKY, PROLUX, prodej, rk, reality – Společnost PROLUX Consulting Int. s.r.o. disponuje bezkonkurenčním prodejním systémem, který zajišťuje velice rychlý prodej nemovitostí. Prodej je nadále zrychlován pomocí Asociace Spolupracujících RK a Makléřů ASRKM. cz jejíž je členem.

Nemovitosti Brno

Brno, nemovitosti, reality, prodej bytů – Realitní portál s nabídkou nemovitostí k prodeji v Brně. Prodej bytů, domů, nebytových prostor a pozemků. Nabídka nemovitostí z katalogů realitních kanceláří i prodej od přímých majitelů. Prodej bytů Brno.

Načítání trvalo 0.2714 sekund.