+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aukce

Klíčová slova: reality, nemovitosti, aukce, online, dražby

E-mail: mexx@mexxreality.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Společnost Mexx Reality je první realitní kancelář, která poskytuje dražby elektronickou formou široké veřejnosti. Elektronické aukce probíhají ve specializovaném systému, který je velice přehledný a jednoduchý na ovládání. Navíc díky nákupu online ušetříte svůj čas a vše máte pod kontrolou z pohodlí vašeho domova.

Web: www.mexxaukce.cz/

Další související informace

Reality, nemovitosti

reality, nemovitosti, byty, realitní kancelář – Naše realitní kancelář REALITY-FINANCE Šafránek s.r.o. zajišťuje kompletní realitní servis. Zprostředkováváme prodeje všech typů nemovitostí, pronájmy, zajišťujeme financování realit a oceňování pozemků a nemovitostí dle zákona.

Investice

nabídka, nemovitosti, reality, pozemky,prodej – Nakoupíme pro Vás nemovitosti do maximální výše 70% jejich tržní ceny s garancí pronájmu do 1 měsíce od pořízení. V případě, že nemovitost nepronajmeme, Vy o svůj nájem stejně nepřijdete. Zaplatí jej totiž naše společnost. Rádi Vás provedeme světem investicí do realit.

Realitní kancelář, prodej

reality, nemovitosti, realitní kancelář, relalitní – Hledáte nemovitost v Brně a okolí? Vaší správnou volbou může být relitní kancelář Královna realit s.r.o. Nabízí prodeje domů, rodinných domů a komečních nemovitostí včetně pronájmu v Brně a okolí. V nabídce naleznete také nabídku pozemků a zahrad.

Načítání trvalo 2.7568 sekund.