+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aukce

Klíčová slova: reality, nemovitosti, aukce, online, dražby

E-mail: mexx@mexxreality.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Společnost Mexx Reality je první realitní kancelář, která poskytuje dražby elektronickou formou široké veřejnosti. Elektronické aukce probíhají ve specializovaném systému, který je velice přehledný a jednoduchý na ovládání. Navíc díky nákupu online ušetříte svůj čas a vše máte pod kontrolou z pohodlí vašeho domova.

Web: www.mexxaukce.cz/

Další související informace

Inzeruj Reality - zdarma

Praha, nemovitosti, reality, zahraničí, inzeruj – Inzerce zdarma pro RK i vlastníky nemovitostí, výhodné financování bydlení. Inzertní realitní portál se zaměřením na nabídku a poptávku nemovitostí nejen v ČR, ale i v zahraničí, spolubydlení, stavbu, řemesla,včetně zveřejnění poskytovaných služeb a zcela zdarma.

I.E.T.Reality,s.r.o.

Realitní kancelář, nemovitosti, reality, koupě – Nabízíme komplexní, rychlý a bezpečný realitní servis, zprostředkování koupě, pronájmu a prodeje všech druhů realit a nemovitostí, včetně dalších souvisejících služeb realitní kanceláře a bezplatné finančně poradenské činnosti.

Reality Byty Hledej!

reality, byty, nemovitosti, pronájem, prodej, domy – Realitní vyhledávač Byty Hledej indexuje tisíce nabídek od relalitních kanceláří z celé ČR. Inzerce nemovitostí je na realitním serveru zdarma. Byty hledej vám nabízí tisíce realit pro bydlení. Vyhledejte si svůj nový byt, rodinný dům nebo stavební parcelu pro jeho stavbu na Byty Hledej!cz

Načítání trvalo 0.0537 sekund.