+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

automaticka pracka

Klíčová slova: pracky,levne pracky

E-mail: spgrafika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Automatické pračky jsou již poměrně dlouhou dobu nejvyužívanějšími a nejprodávanějšími typy praček. Hlavní rozdělení automatických praček je na pračky plněné vrchem a na automatické pračky s plněním ze předu. Mezi hlavní parametry, které by vás měly při výběru pračky zajímat patří počet otáček, energetická třída pračky která udává její spotřebu a také kapacita prádla, která udává množství prádla které je pračka schopna vyprat na jedno naplnění. Moderní pračky jsou dnes vybaveny funkcí regulace spotřeby vody a moderní automatické pračky již dnes dokáží samy rozeznat množství prádla a dle tohoto množství prádla v pračce přizpůsobitt způsob praní. Většina praček je dnes již vybavena systémem kontroly a zamezení úniku vody a u většiny automatických praček nalezneme také display, který zorbazuje nastavené hodnoty praní.

Web: automaticka-pracka.letakelektro.cz

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.