+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

automaticka pracka

Klíčová slova: pracky,levne pracky

E-mail: spgrafika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Automatické pračky jsou již poměrně dlouhou dobu nejvyužívanějšími a nejprodávanějšími typy praček. Hlavní rozdělení automatických praček je na pračky plněné vrchem a na automatické pračky s plněním ze předu. Mezi hlavní parametry, které by vás měly při výběru pračky zajímat patří počet otáček, energetická třída pračky která udává její spotřebu a také kapacita prádla, která udává množství prádla které je pračka schopna vyprat na jedno naplnění. Moderní pračky jsou dnes vybaveny funkcí regulace spotřeby vody a moderní automatické pračky již dnes dokáží samy rozeznat množství prádla a dle tohoto množství prádla v pračce přizpůsobitt způsob praní. Většina praček je dnes již vybavena systémem kontroly a zamezení úniku vody a u většiny automatických praček nalezneme také display, který zorbazuje nastavené hodnoty praní.

Web: automaticka-pracka.letakelektro.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.