+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

automaticka pracka

Klíčová slova: pracky,levne pracky

E-mail: spgrafika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Automatické pračky jsou již poměrně dlouhou dobu nejvyužívanějšími a nejprodávanějšími typy praček. Hlavní rozdělení automatických praček je na pračky plněné vrchem a na automatické pračky s plněním ze předu. Mezi hlavní parametry, které by vás měly při výběru pračky zajímat patří počet otáček, energetická třída pračky která udává její spotřebu a také kapacita prádla, která udává množství prádla které je pračka schopna vyprat na jedno naplnění. Moderní pračky jsou dnes vybaveny funkcí regulace spotřeby vody a moderní automatické pračky již dnes dokáží samy rozeznat množství prádla a dle tohoto množství prádla v pračce přizpůsobitt způsob praní. Většina praček je dnes již vybavena systémem kontroly a zamezení úniku vody a u většiny automatických praček nalezneme také display, který zorbazuje nastavené hodnoty praní.

Web: automaticka-pracka.letakelektro.cz

Další související informace

Lina Praha

Lina Praha, marmoleum Praha, koberce Praha – Lina Praha: plovoucí dřevěné i korkové podlahy, marmleum, parkety, lina a koberce. Moderní i klasická lina, zátěžové, bytové, čtvercové koberce pro bytové i komerční využití. Marmoleum – přírodní linoleum, vkusná, trvanlivá a všestranná podlahová krytina, koberec zútulní Váš domov, působí jako izolace proti hluku.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.