+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automatické pohony vrat

Klíčová slova: pohony vrat a bran, závory, pohony pro brány

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2010

Popis: Dodáváme kvalitní pohony vrat a bran, závory, pohony pro posuvné brány, pohony pro křídlové brány, pohony pro garážová vrata, řídící jednotky, dálková ovládání. Prodejem pohonů vrat a bran se zabýváme od roku 1995.

Web: www.clemsa.cz

Další související informace

Chaty a chalupy v ČR

Levné chaty a chalupy pro Vaši relaxaci v celé ČR. – Nabízíme chaty a chalupy pro dovolenou v Čechách a na Slovensku v exkluzivních lokalitách - Krkonoše, Šumava, Třeboňsko, Jeseníky, Český ráj, Jižní Morava, Beskydy, Jizerské hory, Jižní Čechy, Adršpach. Levné i komfortní chaty a chalupy pro rodiny i větší skupiny. Pronajímáme chaty a chalupy v létě, zimě, na víkendy i Silvestr. U nás naleznete kouzelná místa pro své dovolené na chatě a chalupě, horách i u vody. Nabízíme luxusní chaty s bazénem i levné chaty pro Vaši relaxaci.

Vrata a vratová technika

garážová vrata, vrata, vratový systém, pohony vrat – Garážová vrata, průmyslová vrata a pohony pro garážová vrata německé značky Hörmann dodáváme na klíč domácnostem i firmám. Vybrat si můžete jak klasická sekční i výklopná garážová vrata, tak i výkonná rolovací a rychloběžná vrata.

Garážové brány, vrata

garážové brány, priemyselné brány, vrata, pohony – Všetky garážové a priemyselné brány, vrata sú vyrábané presne podĺa otvoru. Široká farebná škála zaručuje, že brána bude ladiť s oknami na dome. Automatické dvere sa vyrábajú krídlové, teleskopické, kruhové, polkruhové a šípové.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.