+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ave Solar s.r.o.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, solární systémy, úsporné kotle

E-mail: info@avesolar.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Prodej a instalace kotlů na tuhá paliva a biomasu, plynové, elektrické kotle. Prodej a Instalace tepelných čerpadel, podlahového a stěnového topení, solárních systémů a soustav pro ohřev vody. Návrh a realizace systémů (tepelné čerpadlo + solární systém) pro vytápění domů.

Web: www.avesolar.cz

Další související informace

Portobello

tepelná čerpadla, ohřívače, bojlery, solární – Generální zastoupení firmy CARL CAPITO pro Českou republiku a Slovensko. Věnujeme se prodeji a montáží zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie. Vzduch, voda, země i oheň je naše parketa. Skvělé inovativní výrobky,technicky na úrovni doby. Jsou jedny z nejlepších v Evropě.

HQ Line

solární systémy, solární energie – Zajímá Vás nevyčerpatelná solární energie a máte zájem se o ní dovědět více? Nebo uvažujete o instalaci solárního systému pro ohřev užitkové vody, vytápění či ohřev bazénu? Přemýšlíte o instalaci a provozování sluneční elektrárny?

Diskuze Acond

tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechnika – Na webu Diskuze Acond jsu umístěné názory, rady a recenze tepelných čerpadel a klimatizací českého dodavatele Acond. Pokud si vybíráte vzduchotechniku nebo topení, navštivte tento web a přečtěte si názory ostatních.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.