+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ave Solar s.r.o.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, solární systémy, úsporné kotle

E-mail: info@avesolar.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Prodej a instalace kotlů na tuhá paliva a biomasu, plynové, elektrické kotle. Prodej a Instalace tepelných čerpadel, podlahového a stěnového topení, solárních systémů a soustav pro ohřev vody. Návrh a realizace systémů (tepelné čerpadlo + solární systém) pro vytápění domů.

Web: www.avesolar.cz

Další související informace

Klimatizace - Superfrost

Klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy – Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy a větrací jednotky s rekuperací. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme technicky i cenově výhodné řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Ecosystem

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, solární systém – Nabízíme studie, projekty, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, solární kolektory a panely, kondenzační kotle, fotovoltaické elektrárny, řízené větrání s rekuperací, klimatizace bytové i kancelářské, centrální vysavače. Dále nabízíme systémy se sezónní akumulací tepla.

TermoWatt s.r.o.

Tepelna cerpadla, solarni system, fotovoltaika, – Společnost TermoWatt s.r.o. se sídlem v České Lípě je dodavatelem alternativních i tradičních zdrojů energie. Montujeme a dodáváme solární systémy pro ohřev vody, fotovoltaické elektrárny, fotovoltaiku pro chaty, tepelná čerpadla, infrapanely Wellina a kotle na biomasu.

Načítání trvalo 0.0991 sekund.