+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ave Solar s.r.o.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, solární systémy, úsporné kotle

E-mail: info@avesolar.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Prodej a instalace kotlů na tuhá paliva a biomasu, plynové, elektrické kotle. Prodej a Instalace tepelných čerpadel, podlahového a stěnového topení, solárních systémů a soustav pro ohřev vody. Návrh a realizace systémů (tepelné čerpadlo + solární systém) pro vytápění domů.

Web: www.avesolar.cz

Další související informace

Portobello

tepelná čerpadla, ohřívače, bojlery, solární – Generální zastoupení firmy CARL CAPITO pro Českou republiku a Slovensko. Věnujeme se prodeji a montáží zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie. Vzduch, voda, země i oheň je naše parketa. Skvělé inovativní výrobky,technicky na úrovni doby. Jsou jedny z nejlepších v Evropě.

Homeplus - gastrotechnika

gastrotechnika, solární systémy, elektrokola – Prodej solárních systémů, elektrokol, elektrovozíků, tepelných čerpadel, gastrotechniky, sanitárního zařízení a dalších. Zároveň nabízíme pronájem výčepního zařízení a servis v oblasti gastrotechniky.

HEAT INVEST a.s.

Tepelná čerpadla, dodavatel tepla – Nabízíme poradenství, návrhy, dodávky a montáže tepelných čerpadel, fototermických a fotovoltaických systémů a kombinace těchto zdrojů jako optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí. Tepelná čerpadla, dodavatel tepla, Heat Invest, ohřev vody, teplá voda, tepelná plynová čerpadla, regulační přístroje, průtokové ohřivače, přístroje na převaření vody, větrání, topná zařízení, topení, teplo, solární kolektory, silniční značení, akumulační kamna, konvektory, vytápění místností.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.