+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avilin.cz

Klíčová slova: ložní povlečení,prostěradla, přikrývky,polštáře

E-mail: info@avilin.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Nabízíme kvalitní ložní povlečení Matějovský ,Brotex, Tanatex, froté a jersey prostěradla obvyklých i atipických rozměrů, přikrývky a pllštáře Brotex,soupravy do dětských postýlek a další ložní sortiment

Web: www.avilin.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Ložní povlečení Pro

ložní povlečení,dětské povlečení,povlečení,ložní – Nabízíme široký sortiment ložního povlečení, dětské povlečení, povlečení do postýlky, na velkou postel, prostěradla, polštáře, přikrývky, povlaky na polštáře a přikrývky. Dále u nás naleznete také licencované povlečení a osušky Disney, Mickey Mouse, The Simpsons, Spiderman a FC Barcelona. Mezi nejprodávanější značky patří Dadka Vracov a Jerry Fabrics, Ibena Bugatti a Hybler textil. Materiály povlečení jsou bavlna, damašek, flanel, mikrovlákno, krep a satén.

Načítání trvalo 0.1016 sekund.