+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avilin.cz

Klíčová slova: ložní povlečení,prostěradla, přikrývky,polštáře

E-mail: info@avilin.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Nabízíme kvalitní ložní povlečení Matějovský ,Brotex, Tanatex, froté a jersey prostěradla obvyklých i atipických rozměrů, přikrývky a pllštáře Brotex,soupravy do dětských postýlek a další ložní sortiment

Web: www.avilin.cz

Další související informace

Polášek - bytový textil

Polášek,bytový,textil,výroba,prodej,prostěradla – Naše společnost Vám vyrábí a distribuuje velmi kvalitní, krásné a cenově dostupné výrobky pro všechny typy domácností, hotelů či restaurací. Naše výrobky (prostěradla, ubrusy, povlečení, ručníky aj.) dodáváme zboží do mnoha maloobchodních prodejen po celé České Republice. Věříme, že Vás osloví naše výrobky - prostěradla, ubrusy, povlečení či další doplňky - a z naší pestré nabídky krásných výrobků si vyberete ten nejlepší právě pro Vás. Budeme se také těšit na Vaši osobní návštěvu na adrese: Jiří Polášek, Palackého 514, 769 01 Holešov.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Ložní povlečení Pro

ložní povlečení,dětské povlečení,povlečení,ložní – Nabízíme široký sortiment ložního povlečení, dětské povlečení, povlečení do postýlky, na velkou postel, prostěradla, polštáře, přikrývky, povlaky na polštáře a přikrývky. Dále u nás naleznete také licencované povlečení a osušky Disney, Mickey Mouse, The Simpsons, Spiderman a FC Barcelona. Mezi nejprodávanější značky patří Dadka Vracov a Jerry Fabrics, Ibena Bugatti a Hybler textil. Materiály povlečení jsou bavlna, damašek, flanel, mikrovlákno, krep a satén.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.