+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Az Levné Topení

Klíčová slova: trubky,měď,ventily,armatury,vodárny, čerpadla

E-mail: info@azlevnetopeni.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2013

Popis: Nabízíme on-line prodej sortimentu voda, topení, plyn, sanita. Dodáme kotle, ohřívače (bojlery), radiátory, baterie, trubky, ventily, armatury redukční ventily, regulátory a jiné. Našim cílem je nabídnout Vám kompletní sortiment za ceny, které jsou jedny z nejlevnějších.

Web: www.azlevnetopeni.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.