+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ schody

Klíčová slova: schody, schodiště, zábradlí, půdní schody

E-mail: kral.sklik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2008

Popis: Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovaná schodiště: rodinné domy i byty, městská rozhledna, historická věž, stylové selské stavení, průmyslová hala. Stavební pouzdra a posuvné systémy. Vřetenová neboli točitá schodiště jsou vhodná všude tam, kde je třeba šetřit místem. Segmentová neboli páteřní schodiště se vyznačují velkou variabilitou. Moderní a velmi žádaný typ schodiště. Laserem řezaným bočnicím (schodnicím) lze dávat požadovaný tvar a rozměr téměř bez omezení. Dřevo, jako konstrukční materiál, nabízí nezměrnou škálu možností pro výrobu schodišť. Lze je ovšem kombinovat i s kovovými komponenty zábradlí, které tak dodají schodišti velmi moderní vzhled. Unisystémová schodiště jsou řešením nejen pro interiéry rodinných či bytových domů, ale např. i pro prostory veřejných budov s velkým provozem. Unikátní systém kotvení jednotlivých stupňů, samostatně do obvodových stěn.

Web: www.schodiste-schody.cz

Další související informace

Dřevěné schody

Schody, dům, byt, chaty, chalupy, stavebniny, e-sh – Výroba a internetový prodej masivních dřevěných schodišť. Schody do půdních prostor, chat a chalup a všude tam kde je nedostak místa. Vyrábíme také zakázkové dřevěné schody s kompletním servisem.

Stahovací schody JAP

schody, stahovací schody – Nabízíme stahovací schody v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární vložkou.

Půdní stahovací schody

stahovací schody, půdní schody, JAP, Lusso, Aristo – Na půdu rychle a bezpečně se stahovacími schody JAP. Nabízíme půdní schody LUSSO, ARISTO a VERTICALE variantně i zateplené a protipožární. Stahovací schody si prohlédněte v našem showroomu. Půdní stahovací schody JAP Lusso, Aristo

Načítání trvalo 0.0592 sekund.