+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ schody

Klíčová slova: schody, schodiště, zábradlí, půdní schody

E-mail: kral.sklik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2008

Popis: Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovaná schodiště: rodinné domy i byty, městská rozhledna, historická věž, stylové selské stavení, průmyslová hala. Stavební pouzdra a posuvné systémy. Vřetenová neboli točitá schodiště jsou vhodná všude tam, kde je třeba šetřit místem. Segmentová neboli páteřní schodiště se vyznačují velkou variabilitou. Moderní a velmi žádaný typ schodiště. Laserem řezaným bočnicím (schodnicím) lze dávat požadovaný tvar a rozměr téměř bez omezení. Dřevo, jako konstrukční materiál, nabízí nezměrnou škálu možností pro výrobu schodišť. Lze je ovšem kombinovat i s kovovými komponenty zábradlí, které tak dodají schodišti velmi moderní vzhled. Unisystémová schodiště jsou řešením nejen pro interiéry rodinných či bytových domů, ale např. i pro prostory veřejných budov s velkým provozem. Unikátní systém kotvení jednotlivých stupňů, samostatně do obvodových stěn.

Web: www.schodiste-schody.cz

Další související informace

UMĚLECKÝ KOVÁŘ Břeclav

kované ploty, brány, branky, zábradlí, mříže – UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ Břeclav ~ kované ploty ~ plotové dílce ~ brány vjezdové posuvné (na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, nebo ruční pohon) ~ brány vjezdové křídlové ~ branky ~ zábradlí na schodiště, balkóny ~ mříže na okna i dveře ~ poštovní schránky ~ okenní zábrany na květiny (parapetní ohrady ve stylu oplocení) ~ zahradní altánky, pergoly a kované ozdobné zahradní prvky ~ kované konstruce ~ další kované exteriérové i interiérové výrobky dle přání zákazníků neprůstřelné vesty, záchranné vesty, plovací vesty, vodácké vesty, batohy, maskáče, batohy pro rybáře a myslivce, pouzdra na udice, pruty, pozdra na zbraně, termoprádlo a ponožky Primaclim, nafukovací čluny GUMOTEX, matrace, zipy, suché zipy, tkaniny CORTEX, ARMY výrobky, karimatky, aniontové vložky Winalite Love Moon Anion swimming and rescue vest, rucksack, camouflage and green cloth garments into nature, rucksack for fisherman and huntsman, case on rod and line and on weapon, bullet-proof vest, ballistic panel, underclothing for extreme climatic conditions PRIMACLIM, sox, sleeping-bag, orthopaedic mattress to bed, zippers, hook & loop fasteners, plastic component, accessories, fabric for knapsack CORTEX, lining polyester and nylon textile fancy goods, luggage of all kinds - production bespoke, collapsible boat, paddle, fishing tackle, quilt to horse

Zábradlí na schodiště

nerezové zábradlí, zábradlí na schodiště, zábradlí – Výroba a prodej stavebnice nerezové zábradlí na schodiště - systém pro svépomocnou instalaci zábradlí s profesionální technickou podporou a poradenstvím, od návrhu až po rady a tipy při samotné instalaci.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0714 sekund.