+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ schody

Klíčová slova: schody, schodiště, zábradlí, půdní schody

E-mail: kral.sklik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2008

Popis: Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovaná schodiště: rodinné domy i byty, městská rozhledna, historická věž, stylové selské stavení, průmyslová hala. Stavební pouzdra a posuvné systémy. Vřetenová neboli točitá schodiště jsou vhodná všude tam, kde je třeba šetřit místem. Segmentová neboli páteřní schodiště se vyznačují velkou variabilitou. Moderní a velmi žádaný typ schodiště. Laserem řezaným bočnicím (schodnicím) lze dávat požadovaný tvar a rozměr téměř bez omezení. Dřevo, jako konstrukční materiál, nabízí nezměrnou škálu možností pro výrobu schodišť. Lze je ovšem kombinovat i s kovovými komponenty zábradlí, které tak dodají schodišti velmi moderní vzhled. Unisystémová schodiště jsou řešením nejen pro interiéry rodinných či bytových domů, ale např. i pro prostory veřejných budov s velkým provozem. Unikátní systém kotvení jednotlivých stupňů, samostatně do obvodových stěn.

Web: www.schodiste-schody.cz

Další související informace

Atypická schodiště JAP

Schody, schodiště, atypická schodiště – Společnost J.A.P. vyrábí a dodává atypická schodiště do vnitřních i venkovních prostor. Atypická schodiště jsou určena pro ty, kdo si ze stávající nabídky schodišť nemohou vybrat. Mají tak možnost navrhnout si vlastní schodiště.

Podlahy, schodiště, dveře

podlahy, schody, dveře,kliky, interiéry, schodiště – Jsme interiérové studio, které se zabývá prodejem a pokládkou laminátových i dřevěných plovoucích podlah, PVC. Dodáme a odborně namontujeme interiérové otvíravé, posuvné, celoskleněné i vchodové dveře. Každé schodiště, které dodáme je originál ať už se jedná o celodřevěné schodiště, kombinaci dřevo-kov popř. dřevo-sklo.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.