+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Azteca ceramica- prémiový výrobce obkladů a dlažby

Klíčová slova: obklady, dlažby, pravý kámen, přírodní štípaný kám

E-mail: info@aztecaceramica.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2012

Popis: Naše společnost se specializuje na dovoz a prodej kvalitních keramických obkladů a dlažeb ze Španělska. Oblíbená série obkladů ze štípaného přírodního kamene Brick je stálá skladová položka. Moderní série s třpytivým povrchem Chic nebo barevná Dinamic série Vás překvapí svým zpracováním.

Web: www.aztecaceramica.cz/

Další související informace

Obklady koupelen

obklady, koupelny – Potřebujete renovovat koupelnu nebo bytové jádro? Porovnejte nabídky firem a vyberte si z nabídek pro Vás tu nejlepší. S námi si lehce porovnáte jednotlivé firmy a hravě najdete pro Vás tu nejvýhodnější a nejlepší firmu pro obklady do koupelny.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Rastislav Šubjak RAŠUB

Rasub,kupelne,sanita,obklady – Firma RAŠUB je obchodná firma, ktorá bola založená v roku 1995 a zaoberá sa predajom keramických dlažieb, obkladov, sanity, vodovodných batérií, kúpeľňového nábytku, doplnkov, svietidiel a ostatného kúpeľňového príslušenstva. RAŠUB má vzorkové predajne v Belej pri Žiline, v Tvrdošíne na ul. Vojtaššákovej, v Trnave na ul. Šrobárovej 5, v Námestove na ul. Priemyselnej 1084 ,od mája 2012 sme otvorili novu predajňu s vodoinštalačným materiálom na ul.Vojtaššákovej 644 Tvrdošíne . Od apríla 2007 sme pre veľký záujem klientov z celého Slovenska pripravili “INTERNETOVÝ OBCHOD”, mobil: 0911 545 237, 0911 645 237, aby si klienti ponúkaný tovar mohli vybrať priamo doma. Vašu kúpeľňu si poskladáte od A po Z a my Vám ju privezieme k Vám domov. RAŠUB vozí tovar svojimi autami v rámci celej SR, čo je zárukou komfortnej dodávky a garancie nepoškodeného tovaru, kde je možnosť priamo s pracovníkom firmy Rasub si dodávku prekontrolovať.

Načítání trvalo 0.2779 sekund.