+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Azteca ceramica- prémiový výrobce obkladů a dlažby

Klíčová slova: obklady, dlažby, pravý kámen, přírodní štípaný kám

E-mail: info@aztecaceramica.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2012

Popis: Naše společnost se specializuje na dovoz a prodej kvalitních keramických obkladů a dlažeb ze Španělska. Oblíbená série obkladů ze štípaného přírodního kamene Brick je stálá skladová položka. Moderní série s třpytivým povrchem Chic nebo barevná Dinamic série Vás překvapí svým zpracováním.

Web: www.aztecaceramica.cz/

Další související informace

Los Kachlos - koupelny

Los Kachlos, španělské obklady, dlažby, sprchy – Firma Los Kachlos nabízí španělské obklady a dlažby, sprchové kouty, vany, umyvadla, vodovodní baterie, sanitární keramiku a koupelnový nábytek. Provádí také 3D návrhy Vaší koupelny, realizace na klíč a výrobu nábytku. Provozuje koupelnová studia.

DIREX KOUPELNY

obklady, dlažby, vodovodní baterie, sprchové kouty – Obchod specializující se na sanitu a koupelny. Najdete zde kvalitní, designově a cenově zajímavý sortiment pro Vaši koupelnu. Dodáváme: obklady, dlažby, vany, vodovodní baterie, sprchové kouty, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, stavební chemii. Nabízíme výrobky značek: Grohe, Hansgrohe, Ravak, Jika, Laufen, Roca, Duravit, Kaldewei , Rako, Ceresit, Peronda, Kohler, Roltechnik, Riho, Tece, Geberit. Dále nabízíme 3D návrhy koupelen, spolupracujeme s architekty, provádíme realizace koupelen.

Obklady do koupelny Brno

obklady, dlažby, italské obklady – Dodáváme moderní italské obklady a dlažby pro minimalistické koupelny. Naše studia najdete v Brně a nedaleko Zlína. Dodáváme prvotřídní italské obklady a dlažby. Rivesti.cz to jsou luxusní obklady a dlažby.

Načítání trvalo 0.2394 sekund.