+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bach Mobilni domy

Klíčová slova: Mobilni domy mobilheimy mobilnidomy biskupce

E-mail: mira.licman@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Prodej mobilnich domu.Nejnizsi ceny,doprava zdarma.Mame otevreno 7 dni v tydnu od 10:00 do 19:00.Nase kvalitni domy vam radi ukazeme a predvedeme v nasem prodejnim centru v Biskupicich u Luhacovic.Nonstop telefoni linka 733373541.

Web: www.bach-mobilnidomy.cz

Další související informace

E-shop Mobilní telefony

mobilní telefony, příslušenství – Internetový prodej mobilních telefonů značek Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Samsung, LG, HTC, Apple iPhone. Příslušenství pro mobilní telefony - baterie, pouzdra, paměťové karty, headsety, handsfree sady do auta, GPS navigace. Splátkový prodej.

Prodej mobilních domů

mobilní domy, mobilheime, mobilné domy – Prodáváme nové mobilní domy (mobilheimy) od předních výrobců v cenových relacích cca 650 tis. Kč až 1,5 mil. Kč dle výbavy a rozměrů, vykupujeme a dovážíme použité, ale velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí (cca 100 tis. až 600 tis. Kč dle stavu, výbavy a rozměrů). Díky naší široké nabídce a možnostem jsme připraveni Vám naše domy prezentovat nejen prostřednictvím našich stránek, ale také osobně v našem ukázkovém a předváděcím centru. Nejnáročnějším zákazníkům, kteří si nevyberou z naší aktuální nabídky jsme schopni dodat nový i použitý mobilní dům na zakázku dle jejich představ a přání. Námi nabízené mobilní domy patří do kategorie vozidel pro volný čas, jsou schopny tažením jízdy po neveřejné pozemní komunikaci.

Celoroční mobilní domy

Celoroční mobilní domy, celoroční mobilní domy cz, – Nabízíme celoroční mobilní domy (mobilheimy) - nové i bazar. Levné bydlení, kterému neodoláte. Jsme jedni z největším dodavatelů mobilních domů v České republice. V našem prodejním centrum si vyberete z mnoha produktů.

Načítání trvalo 3.0852 sekund.