+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bach Mobilni domy

Klíčová slova: Mobilni domy mobilheimy mobilnidomy biskupce

E-mail: mira.licman@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Prodej mobilnich domu.Nejnizsi ceny,doprava zdarma.Mame otevreno 7 dni v tydnu od 10:00 do 19:00.Nase kvalitni domy vam radi ukazeme a predvedeme v nasem prodejnim centru v Biskupicich u Luhacovic.Nonstop telefoni linka 733373541.

Web: www.bach-mobilnidomy.cz

Další související informace

Prodej mobilních domů

mobilní domy, mobilheime, mobilné domy – Prodáváme nové mobilní domy (mobilheimy) od předních výrobců v cenových relacích cca 650 tis. Kč až 1,5 mil. Kč dle výbavy a rozměrů, vykupujeme a dovážíme použité, ale velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí (cca 100 tis. až 600 tis. Kč dle stavu, výbavy a rozměrů). Díky naší široké nabídce a možnostem jsme připraveni Vám naše domy prezentovat nejen prostřednictvím našich stránek, ale také osobně v našem ukázkovém a předváděcím centru. Nejnáročnějším zákazníkům, kteří si nevyberou z naší aktuální nabídky jsme schopni dodat nový i použitý mobilní dům na zakázku dle jejich představ a přání. Námi nabízené mobilní domy patří do kategorie vozidel pro volný čas, jsou schopny tažením jízdy po neveřejné pozemní komunikaci.

Mobilní domy Jižní Čechy

mobilní domy, mobilheimy, mobilní domy celoroční, – Naše společnost se zabývá dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů(mobilheimů)vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.

Praktické dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy – Eco Stavby nabízí typové a individuální montované dřevostavby na klíč. Nabízí také výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, které zajistí budoucí úsporu nákladů na vytápění. Domy a chaty splňují vysoké nároky na ekologickou výstavbu.

Načítání trvalo 2.8820 sekund.