+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény akce 2014

Klíčová slova: bazény akce 2014,bazény

E-mail: akce-na-bazeny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2014

Popis: Na stránce Akce na bazény najdete informace o bazénech a bazénovém příslušenství, bazénové chemii, solárních plachtách. Prohlédněte si právě probíhající akce na bazény a zakupte nejlevnější nadzemní bazény oblíbených značek Intex, Bestway a Azuro. Užijte si léto naplno s vlastním bazénem na zahradě.

Web: www.akce-na-bazeny.cz

Další související informace

Blue Sky Service, s.r.o.

letadla, létání, instruktor, pilot, adrenalin akce – Letecká škola. Provádíme letecký výcvik PPL, CPL, IR, FI, (A), výcvik akrobacie, Ull. Zdokonalovací a kondiční lety. Nabízíme vyhlídkové lety, předváděcí akrobatické lety, lety s vrtulníkem, adrenalinové akce. Poskytujeme služby aerotaxi.

Farmářské slavnosti

farmářské slavnosti, farmy, akce pro děti – Farmářské slavnosti jsou projektem založeným na poznávání života na venkově, který zahrnuje sérii celodenních akcí pro rodiny s dětmi na vybraných farmách ČR. Pořádá je Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství ČR. Rodinám s dětmi přibližují pravý život na venkově a poctivou práci českých zemědělců. Děti na akcích formou hry poznávají tradiční zemědělství, vztah k půdě a z rodinných farem si odnášejí skvělý zážitek. Farmářské slavnosti jsou atraktivním způsobem trávení volného času rodin o víkendu. Připojte se, vstup na akce je pro vás vždy zdarma.

Načítání trvalo 2.1409 sekund.