+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény-jímky.cz

Klíčová slova: Žumpy, septiky, plastové jímky, jímky

E-mail: registrace@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Zabýváme se výrobou bazénů, septiků, jímek, vodoměrných a čerpacích jímek a plastových nádob dle přání zákazníka. Žumpy, septiky, plastové jímky, jímky, vodoměrné šachty, plastové bazény, laminátové bazény, bazény

Web: www.bazeny-jimky.cz

Další související informace

Bazény-výroba

bazény, plastové jímky, zastřešení bazénů – Vyrábíme celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru PP, dále provádíme zastřešení bazénů, stavbu jímek a septiků. Bazény dodáváme především v barvě caribik a různých rozměrech dle přání zákazníka.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Septiky Baren

Septiky Baren, septiky, septik, čistička, nádrž na – Potřebujete vyřešit problém s Vaším nežádoucím tekutým odpadem a chystáte se ho řešit? Zvažujete, zda zakoupit septik nebo čističku. Můžeme Vám doporučit český kvalitní výrobek. Septik značky Beren patří mezi výrobky s vysokým stupněm kvality. Tradiční český výrobce navazuje na dlouholeté zkušenosti se zpracováním sklolaminátu.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.