+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény-výroba

Klíčová slova: bazény, plastové jímky, zastřešení bazénů

E-mail: hanousek-jan@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Vyrábíme celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru PP, dále provádíme zastřešení bazénů, stavbu jímek a septiků. Bazény dodáváme především v barvě caribik a různých rozměrech dle přání zákazníka.

Web: www.bazeny-vyroba.cz

Další související informace

Plastové venkovní bazény

Bazény, pískové filtrace, zastřešení, osvětlení – Plastové bazény, pískové filtrace a zastřešení nakupujte u společnosti Patria. Nabízíme venkovní bazény včetně osvětlení, instalace protiproudu, filtrace a dalších doplňků. Dopřejte si aktivní odpočinek s bazény a příslušenstvím Patria!

Bazény-jímky.cz

Žumpy, septiky, plastové jímky, jímky – Zabýváme se výrobou bazénů, septiků, jímek, vodoměrných a čerpacích jímek a plastových nádob dle přání zákazníka. Žumpy, septiky, plastové jímky, jímky, vodoměrné šachty, plastové bazény, laminátové bazény, bazény

Swim bazény

bazény, bazeny, bazeny plzen, zastřešení bazénů, – Dodáváme a vyrábíme kompletní sortiment nadzemních i zapuštených bazénů všech velikostí, dále pak tepelná čerpadla, infrasauny, vířivé vany a WPC podlahy. Samozřejmostí je zastřešení bazénů, řešení ohřevu vody bazénů, dlažeb a další kompletní služby.

Načítání trvalo 0.0859 sekund.