+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BBQ Service, s.r.o.

Klíčová slova: gril, weber, miele, noze, kitchenaid

E-mail: bbq@bbq.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2012

Popis: Predaj grilov Weber voľne stojacich alebo vstavaných spotrebičov Miele a Liebherr, kuchynských potrieb Fissler, robotov Kitchen Aid, mlynčekov Peugeot, kávovarov a kvalitných nožov Wusthof a Zwilling.

Web: www.bbq.sk

Další související informace

Keramické nože

keramické nože, keramika, nože, ostré nože – Keramické nože jsou nože budoucnosti, které jsou o poznání tvrdší, ostřejší, kvalitnější a hlavně trvanlivější než obyčejné ocelové nože. Keramické nože jsou nože budoucnosti, které jsou o poznání tvrdší, ostřejší, kvalitnější a hlavně trvanlivější než obyčejné ocelové nože.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.2507 sekund.