+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BBQ Service, s.r.o.

Klíčová slova: gril, weber, miele, noze, kitchenaid

E-mail: bbq@bbq.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2012

Popis: Predaj grilov Weber voľne stojacich alebo vstavaných spotrebičov Miele a Liebherr, kuchynských potrieb Fissler, robotov Kitchen Aid, mlynčekov Peugeot, kávovarov a kvalitných nožov Wusthof a Zwilling.

Web: www.bbq.sk

Další související informace

Zahradní grilování

gril,grilování,rady,recepty,marinády,tipy,výběr – Čím dál více lidí si neumí představit zahradní oslavu bez grilování. Ale co když gril nemáte? Pak přichází na řadu naše stránka, kde vám poradíme, jak vybrat gril. Gril už máte - a čím zatopit? S tím vám pomůžeme v sekci Palivo. A pak přichází nařadu grilování. V sekci recepty najdete spoustu skvělých receptů a marinád, které budou chutnat všem. Už grilujete? A víte, jak dlouho se griluje hovězí maso? A víte, že ryba se griluje kratsí dobu? Jak vyčiostit gril po použití? Jakou marinád zvolit? Nebojte se, poradíme vám v sekci Rady a tipy.

Kvalitní nože Solingen

solingen, nože, kuchyňské nože, nůžky, sada nožů – Informace o kvalitních kuchyňských nožích, nůžkách a dalším kuchyňském náčiní od německé firmy Solingen. Kované nože Solingen s doživotní zárukou, to jsou profesionální kuchařské nože rodinné firmy Wüsthof.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.