+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BENDA FÓLIE

Klíčová slova: bezpecnostni folie, okenni folie, autofolie, refle

E-mail: bendafolie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: BENDA FÓLIE nabízí dodávku a montáž okenních fólií, bezpečnostních fólií, reflexních fólií, protislunečních fólií, termoizolačních fólií, izolačních fólií, uv fólií a tónovacích autofólií a ostatních druhů fólií.

Web: www.benda-folie.cz

Další související informace

Šťastný a spol. - obaly

tašky, sáčky, fólie, obaly, obalový materiál – Papírové kartony, papírové sáčky a další obaly z papíru naleznete v nabídce našeho obchodu Stastnyaspol.cz. Kvalitní obalové materiály, drogerie a kancelářské potřeby to vše u nás k dostání. Hygienické pomůcky, papírové ručníky a toaletní papír.

Střešní fólie

Střešní fólie, podstřešní, membrána, PVC,.. – Výběr střešních fólií. Střešní folie pro větrané střechy. Střešní difúzní fólie a membrány. Kontaktní střešní fólie na bednění. Parotěsné střešní folie - parozábrany. Tepené reflexní parotěsné izolace. PVC střešní folie - fólie pro ploché střechy. Střešní fólie jsou dodávány po celé ČR.

Binek - výměna autoskla a fólie na autoskla

autoskla, bezpečnostní fólie, ztmavíme skla, – Společnost Binek provádí výměny autoskel na všechny typy vozů včetně zemědělské a těžké stevební techniky, ztmavení skel vozů kvalitními sputterovanými fóliemi a instalace termoizolačních a bezpečnostních fólié na okna domů.

Načítání trvalo 3.2267 sekund.