+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BeneGo s.r.o.

Klíčová slova: obklady dlažby koupelnové studio obkladačské práce

E-mail: benego@inmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2008

Popis: Společnost BeneGo s.r.o. Pardubice se specializuje na řešení interierů z keramických obkladových materiálů. Koupelny, WC, obklady mezi kuchyňské linky, dlažby v interiéru i exteriéru, terasy a balkóny. Vaše zakázka bude zpracována od grafického návrhu, přes rozpočet, po případnou realizaci se sníženou sazbou DPH. 5 let zkušeností s navrhováním, výběrem materiálů a realizací. Jsme tým lidí, pro který je spokojenost zákazníka nejdůležitějším cílem naší práce.

Web: www.benego.cz

Další související informace

Koupelna24,Obklady,dlažby

Obklady koupelna, levné obklay, obklady a dlažby – Koupelna24 nabízí sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a vypracování 3D grafických projektů. V nabídce máme obklady a dlažbu výrobců např. Ceramika Paradyz, Opoczno, Tubtadzin, Nowa Gala, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných.

BOZP Ostrava

bozp, ostrava, ochrana, práce – Povinností každého podnikatele je dodržovat platné právní předpisy, které stanovuje zákon o podnikání. Nedodržením těchto předpisů se podnikatel vystavuje nebezpečí často velmi vysokých pokut, které mohou mít i likvidační charakter. Každý podnikatel, který navíc zaměstnává fyzické osoby, musí zajistit nejen bezpečnostní podmínky na pracovišti, ale i ochranné pomůcky a školení BOZP zaměstnanců.

Studio designu

Studio designu – Designové studio vám nabízí širokou nabídku všeho, co se týče designu a odlišných dekorací. Přijďte se podívat do našeho studia designu a vyberte si. Designové studio vám nabízí širokou nabídku všeho, co se týče designu a odlišných dekorací. Přijďte se podívat do našeho studia designu a vyberte si.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.