+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betonové ploty, kovové pl

Klíčová slova: brána,branka,plot,oplocení

E-mail: velebny.j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout kovové a betonové ploty a betonové plotové prvky, kovové brány a branky jejichž výrobou se zabývá naše společnost. Betonové ploty jsou vyráběny speciální litou technologií - pevnost a tvar výrobku je dokonale zajištěn průmyslovou armaturou, která je v odlitku zapuštěna. Betonové plotové dílce jsou prodávány v několika typech. Tyto typy lze navzájem různým způsobem kombinovat a složit betonový plot přesně dle Vašich představ. Plotová branka, nebo též branka k plotu je velmi důležitá v celém systému oplocení. Posuvné brány jsou projektovány a vytvářeny ve stejných vzorech jako plotová pole. Tvoří spolu s kovovými plotovými polemi vizuálně stejný systém.Křídlové brány jsou projektovány a vytvářeny ve stejných vzorech jako plotová pole. Tvoří spolu s kovovými plotovými polemi vizuálně stejný systém.

Web: www.beves.cz









Další související informace

GAVES PLOT - oplocení, pl

oplocení, pletivo, branky, ploty, okrasné pletivo – Firma Gaves Plot se zabývá výrobou, prodejem a montáží oplocení. Na našich stránkách naleznete širokou škálu plotových prvků a různých druhů plotových systémů.

Bočnicová schodiště JAP

schodiště, bočnicová schodiště – Nabízíme bočnicová schodiště, která jsou určena především do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů, půdních vestaveb apod. Bočnicová schodiště jsou určena především do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů, půdních vestaveb apod.

Kvalitní plot, to je zkrátka základ

plot,ploty,oplocení,kovovýroba,mobilní – Promal je odborník s dlouholetými zkušenostmi - kvalitní ploty, oplocení, mobilní oplocení, včetně všech detailů, kovovýroba. Realizace přesně podle Vašeho plánku či námětu. Krátké termíny. Chráníme Váš majetek.

Načítání trvalo 0.2395 sekund.