+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbariérové vane s dvierkami

Klíčová slova: osoby se zdravotním postižením

E-mail: securelax@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2013

Popis: Bezbariérové vane s dvierkami od spoločnosti SECURELAX, s.r.o sú určené pre seniorov, pre telesne a pohybovo postihnuté osoby. Bezbariérové vane s dvierkami uľahčujú postihnutým osobám samostatne fungovať.

Web: www.securelax.com

Další související informace

Hodinky

Internetový obchod zabývající se prodejem hodinek – Internetový obchod zabývající se prodejem hodinek všech světových značek. Všechny světové značky hodinek naleznete u nás za nejlepší cenu. Internetový obchod zabývající se prodejem hodinek všech světových značek. Všechny světové značky hodinek naleznete u nás za nejlepší cenu.

zahradní gril se žulovou

zahradní gril se žulovou deskou 40 na40 na5 cm. – Prodám gril se žulovou deskou 40na40 na5cm, vyška grilu je 95cm. Topí se dřevem.Do Prahy dovezu, ke kouknuŤí 6 km od Sedlčan ,nebo v Roudnici nad Labem.Deska drží dlouho teplotu, zdravé grilování.604131100

Penzion Krmelec Chrudim

Penzion Krmelec se nachází v historickém centru mě – Penzion Krmelec se nachází v historickém centru města Chrudim. Nabízíme ubytování v kvalitních dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Možnost přistýlky. Vlastní sociální zařízení, barevná TV a možnost připojení k internetu.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.