+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpečnostní ploty, pleti

Klíčová slova: ploty, pletiva, oplocení, ploty a oplocení, pletiv

E-mail: bezpecnostiploty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2010

Popis: Pletivo poplastované je v současnosti nejlepší varianta bezúdržbových plotů, které vyrábíme v nepřeberných variantách. K těmto typům plotům dodáváme zároveň jednokřídlé branky, dvoukřídlé branky i branky na dálkové ovládání.

Web: bezpecnostni-plot.cz/

Další související informace

Zahradní nábytek, lavičky

ploty, mříže, lavičky, houpačky, nábytek, zahradní – Zahradní nábytek pro volný čas, lavičky, houpačky , stolky , židle a křesla . Kovové ploty a mříže.Zahradní nábytek pro volný čas , lavičky , houpačky , stolky , židle a křesla. Kovové ploty a mříže .

Boppe - ploty, oplocení

ploty, zděné ploty, plastové ploty, dřevěné ploty – Firma BOPPE nabízí široký výběr oplocení, plotových pletiv, plotů plastových, dřevěných i zděných, pojezdových bran, závor a dalšího sortimentu. Kromě materiálu nabízíme i poradenství a zpracování zakázky včetně montáže, zámečnickou výrobu atd.

Prodej a montáž

ploty, bezúdržbové ploty, ploty bez údržby, – Firma GK-TECH s.r.o. zajišťuje prodej a montáž bezúdržbových plotů z recyklovaného plastu,tvrzeného plastu a hliníku včetně návrhu optimálního druhu oplocení, jeho dodání a montáže na připravený plotový základ.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.