+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BIO FLAME

Klíčová slova: BIOKRB, bio-krb, bio-kozub, bezkomínový krb

E-mail: bioflame@bioflame.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Predaj a výroba biokrbov, bezkomínových dekoračných krbov spaľujúcich bioalkohol. Naša spoločnosť je výrobcom a distribútorom bezkomínových krbov – biokrbov spaľujúcich bio-alkohol. Zároveň sme distribútorom amerických, českých a poľských producentov.

Web: www.bioflame.sk

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Palivové dřevo Navrátil

dřevo, palivo, palivové, buk, štípané, kamna, krb – Naše firma se zabývá distribucí kvalitního bukového dřeva. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách. Surovinou je vysoce kvalitní buková kulatina z českých lesů. Tato kulatina je na naší pile nařezána na délku 33cm nebo 50cm dle přání zákazníka a poté rozštípána na jemnější polénka. Dále následuje proces uskladnění a pozvolné vysušování. Jelikož se specializujeme pouze a jen na bukové dřevo, dostáváme díky našim velkým nasmlouvaným odběrům lepší cenu, která se kladně projevuje i na našich koncových cenách pro naše zákazníky. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo si nechat dovést až k Vám domů.

Načítání trvalo 2.9069 sekund.