+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BIO FLAME

Klíčová slova: BIOKRB, bio-krb, bio-kozub, bezkomínový krb

E-mail: bioflame@bioflame.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Predaj a výroba biokrbov, bezkomínových dekoračných krbov spaľujúcich bioalkohol. Naša spoločnosť je výrobcom a distribútorom bezkomínových krbov – biokrbov spaľujúcich bio-alkohol. Zároveň sme distribútorom amerických, českých a poľských producentov.

Web: www.bioflame.sk

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Palivové dřevo Navrátil

dřevo, palivo, palivové, buk, štípané, kamna, krb – Naše firma se zabývá distribucí kvalitního bukového dřeva. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách. Surovinou je vysoce kvalitní buková kulatina z českých lesů. Tato kulatina je na naší pile nařezána na délku 33cm nebo 50cm dle přání zákazníka a poté rozštípána na jemnější polénka. Dále následuje proces uskladnění a pozvolné vysušování. Jelikož se specializujeme pouze a jen na bukové dřevo, dostáváme díky našim velkým nasmlouvaným odběrům lepší cenu, která se kladně projevuje i na našich koncových cenách pro naše zákazníky. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo si nechat dovést až k Vám domů.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.