+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bohemia reality

Klíčová slova: prodej pronájem byty praha

E-mail: info@bohemia-reality.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2009

Popis: Prodej a pronájem bytů v Praze a blízkém okolí. Vinohrady, Smíchov, centrum, Dejvice, Žižkov. Osobní i družstevní vlastnictví. Slušné jednání, nízké ceny. Při prodeji nemovitosti nevyžadujeme exklusivitu.

Web: www.bohemia-reality.cz

Další související informace

Nové byty v Praze

nové byty novostavby praha – Server novostavby-praha si klade za cíl přinášet uživatelům internetu ucelenou databázi bytových projektů v praze a okolí, zpřehlednit sitauaci na trhu, nabídnout rozsáhlý výběr na jednom místě, s možností snadného a přehledného vyhledávání, řezení a vzájemného porovnání, možnost prokliku na weby projektů a developerů.

Luxury Park Apartments

Luxusní byty, byty k pronájmu, krátkodobý pronájem – Dlouhodobé i krátkodobé pronájmy luxusních bytů formou ubytování v apartmánech hotelového typu. Stylově zařízené luxusní byty o dispozici 2+KK až 4+KK s obytnou plochou 50 m2 až 170 m2 splňují veškerý komfort, který vyžaduje náročnější klientela. Právě pro ni je zde připraveno nepřeberné množství komplexních služeb, možnost stravování v komplexu, vyhřívaný bazén, SPA & Beauty, služby recepce a bezpečnostní servis včetně střeženého parkoviště po 24 hodin, pravidelný úklid, minibar, možnost zapůjčení vozidla.

Bydlení Střížkov 4

bydlení Střížkov, prodej bytů, byty Praha – Bydlení Střížkov 4 - obytný dům, který plynule navazuje na stávající zástavbu. Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je však nepochybně největší devizou tohoto projektu blízkost přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlá souvislá zalesněná oblast – Prosecké skály. Menší zelené plochy meziblokové zeleně jsou v těsné blízkosti nového objektu.

Načítání trvalo 2.4808 sekund.