+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bohemia reality

Klíčová slova: prodej pronájem byty praha

E-mail: info@bohemia-reality.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2009

Popis: Prodej a pronájem bytů v Praze a blízkém okolí. Vinohrady, Smíchov, centrum, Dejvice, Žižkov. Osobní i družstevní vlastnictví. Slušné jednání, nízké ceny. Při prodeji nemovitosti nevyžadujeme exklusivitu.

Web: www.bohemia-reality.cz

Další související informace

Luxury Park Apartments

Luxusní byty, byty k pronájmu, krátkodobý pronájem – Dlouhodobé i krátkodobé pronájmy luxusních bytů formou ubytování v apartmánech hotelového typu. Stylově zařízené luxusní byty o dispozici 2+KK až 4+KK s obytnou plochou 50 m2 až 170 m2 splňují veškerý komfort, který vyžaduje náročnější klientela. Právě pro ni je zde připraveno nepřeberné množství komplexních služeb, možnost stravování v komplexu, vyhřívaný bazén, SPA & Beauty, služby recepce a bezpečnostní servis včetně střeženého parkoviště po 24 hodin, pravidelný úklid, minibar, možnost zapůjčení vozidla.

Příležitost luxusního bydlení v Kajetánce

luxusní bydlení,luxusní byty,luxusní byty praha – Kajetánka – to je Vaše blízká budoucnost. Nabízíme luxusní byty a luxusní bydlení, kde je umění historiků spojeno v jedno resortní sídlo, které je možné využít jako nové a skvělé luxusní bydlení v Praze.

TopGaráže.cz - portál o garážích

garáže, inzerce garáže, prodej garáže, pronájem – Na TopGaráže.cz najdete tipy a články (údržba a opravy garáže, vzory smluv, financování a další). Inzerce prodeje a pronájmu garáží. Možnost zdarma přidat vlastní inzerát. Katalog firem a služeb pro garáže.

Načítání trvalo 2.1648 sekund.