+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BP Parket - parkety a pod

Klíčová slova: parkety, EURO parkety, podlahy, pokladka, broušení

E-mail: bpparket@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2008

Popis: Společnost dodávající komplexní služby pro pokládku podlahových krytin. parkety, EURO parkety, podlahy, pokladka, broušení parket, rekonstrukce, plovoucí podlaha, korková podlaha, laminátová podlaha, bydlení,

Web: www.bpparket.cz

Další související informace

A + A VAMA

provádí renovace parket.Pokládka, broušení, tmele – A + A VAMA provádí renovace parket. Pokládka, broušení, tmelení a lakování parket. Rekonstrukce dřevěných podlah. Dodáváme plovoucí podlahy laminátové i s dřevěnou dýhou. Rekonstrukce bytů.Zajištění stavebního povolení a projektové dokumentace.

Interiérové studio

dveře, podlahy, schodiště, schody, okna – Interiérové studio Mandelli s.r.o. Je dodavatelem truhlářských výrobků, jako jsou dveře a zárubně, schodiště, okna a podlahy. Dále v naší nabídce naleznete sprchové kouty, obklady stěn a schodišť a dveřní kování.

Ateliér podlah a parket

parkety, exkluzivní parkety, podlahy, schody – Potřebujete do svého domu kvalitní parkety, podlahy nebo chcete vybudovat nové schodiště? Parket ateliér pro vás bude tou nejlepší volbou při výběru. Vyberte si masivní dřevo i lehčí materiály pro svůj interiér.

Načítání trvalo 0.2751 sekund.