+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brány ploty od světového

Klíčová slova: Brány, ploty, branky, kované ploty, kované brány,

E-mail: brankyploty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Na těchto stránkách naleznete přehled hotových systémů bran a plotů. Systém oplocení se skládá z brány, plotu a speciálních sloupků. Každý systém oplocení, je unikátní svým technickým řešením k danému problému.

Web: branky-ploty.cz/

Další související informace

Pletivo na ploty

Pletivo na plot, pletivo, ploty, oplocení, pletivo – Díky novým technologiím, mohla firma Betafence vyvinout nové a moderní pletiva na plot. Takto vyvinutá vysoce odolná pletiva na plot, již nepodléhají nadměrnému slunečnímu svitu, ani vysokým změnám teplot.

Prodej bytu

prodám, družstevní, byt, – Nabízím byt 4 + 1/L o celkové ploše 84 m2. Byt se nachází ve 2. patře panelového dvanáctipatrového domu se dvěma výtahy, kde jsou na patře 3 bytové jednotky. Klidná lokalita s výhledem na 3 světové strany V,Z,S, dobrá dostupnost na MHD a na Metro. V blízkosti hostivařská přehrada. Možnost připojení UPC a internetu. Jedná se o panelový dům, který prošel převážnou rekonstrukcí. Plastová okna, nový rozvod elektřiny, stoupačky, zateplení domu ze severní a z jižní strany. Zbývá pouze dokončit rekonstrukci výtahů a zateplení z východní a západní strany. Rozměry bytu: předsíň 11,32 m2, WC 1,03 m2, koupelna 2,85 m2 (umakartové jádro ), kuchyň 10,24 m2, Obývací pokoj 20,44 m2, ložnice 12,88 m2, ložnice 8,16 m2, ložnice 8,3 m2 + šatna 2,29 m2, lodžie 3,93 m2, komora 1,33 m2, sklepní kóje 1,6 m2. Byt je částečně udržovaný, ale před rekonstrukcí. Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou cca 1 029 000,-Kč s možností doplatit 2x do roka.

Le Duc s.r.o.

Sporák, varenie, kuchyňa, obed, – Svojími sporákmi Lacanche vytvoril produkt, ktorý svojím tradičným a zároveň nadčasovým, nevtieravým dizajnom, jednoduchosťou používania, vynikajúcou funkčnosťou spájajúcou tradíciu prispeje k vytvoreniu nefalšovanej domácej pohody.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.