+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bungalovy na míru EKORD

Klíčová slova: EKORD,pasivní rodinné domy, atriové bungalovy

E-mail: ekord@ekord.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Přízemní atriové rodinné domy (bungalovy) EKORD jsou symbolem pohodlného, zdravého, ekologického, nízkoenergetického i pasivního bydlení. Nejkvalitnější architektonická řešení nejsou typová, ale na míru. Bezbariérové bungalovy EKORD mají okna pokojů orientovaná do soukromí atria, do zahrady.

Web: www.ekord.cz

Další související informace

Avareality.cz - reality

reality, byty, rodinné domy, pozemky, – Avareality.cz - Portál s nejširší nabídkou exklusivních nemovitostí. Reality z Prahy a celé České republiky. Byty, domy, pozemky, kanceláře, nebytové prostory prodej koupě i pronájem. Avareality specialista na reality. ( Pavel Sečkář - obchodní partner systému AVAREAL)

Stavitelství Šmíd, s.r.o.

stavby, rodinné domy, zateplování, rekonstrukce – Stavební firma Stavitelství ŠMÍD se specializuje na zateplování a rekonstrukce budov a výstavbu moderních rodinných domů v Plzni, Praze a okolí. Jsme certifikovaným dodavatelem Zelená úsporám se zaměřením na celkové revitalizace panelových domů a zateplování rodinných a bytových domů. Stavíme domy na klíč i atypické rodinné domy na míru a spolupracujeme na zajímavých developerských projektech. Realizujeme rekonstrukce panelových i rodinných domů různého rozsahu. Za kvalitu odvedené práce ručíme.

Rodinné domy, na klíč

Rodinné domy, Domy na klíč, Nízkoenergetické domy – Stavební firma RD NOBLES sídlí v Plzni a specializuje se na rodinné domy na klíč. Naším zaměřením jsou nízkoenergetické domy, jedná se o zděné domy na klíč, s jejichž výstavnou máme mnoho zkušeností.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.