+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bungalovy na míru EKORD

Klíčová slova: EKORD,pasivní rodinné domy, atriové bungalovy

E-mail: ekord@ekord.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Přízemní atriové rodinné domy (bungalovy) EKORD jsou symbolem pohodlného, zdravého, ekologického, nízkoenergetického i pasivního bydlení. Nejkvalitnější architektonická řešení nejsou typová, ale na míru. Bezbariérové bungalovy EKORD mají okna pokojů orientovaná do soukromí atria, do zahrady.

Web: www.ekord.cz

Další související informace

Stavební společnost HOSTA

stavba, rekonsrtukce, rodinné domy, byty – Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, zateplování budov. Stavíme nízkoenergetické domy, půdní vestavby, dodáváme a instalujeme ocelové konstrukce. Nabízíme nezávislý stavební dozor a poradenství.

Levné domky v.o.s. - proj

rodinné domy, rodinné domy na klíč – Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

Nízkoenergetický dům

nízkoenergetické domy, rodinné domy, pasivní domy – Nízkoenergetické rodinné domy zaručí levné a zdravé bydlení. Díky kvalitní konstrukci a zateplení mají velmi nízké náklady na vytápění. Díky kvalitní konstrukci a zateplení mají velmi nízké náklady na vytápění.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.