+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bungalovy na míru EKORD

Klíčová slova: EKORD,pasivní rodinné domy, atriové bungalovy

E-mail: ekord@ekord.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Přízemní atriové rodinné domy (bungalovy) EKORD jsou symbolem pohodlného, zdravého, ekologického, nízkoenergetického i pasivního bydlení. Nejkvalitnější architektonická řešení nejsou typová, ale na míru. Bezbariérové bungalovy EKORD mají okna pokojů orientovaná do soukromí atria, do zahrady.

Web: www.ekord.cz

Další související informace

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Eurosovym GROUP s.r.o.

Eurosovym, dřevostavba, zděné domy, bungalovy – Firma Eurosovym GROUP s.r.o. se zabývá stavbou nízkoenergetických domů, dřevostaveb, ekologicky šetrných obydlích i klasických zděných domů. Další specializací je výroba/montáž příhradových konstrukcí.

Domky a dřevostavby

dřevostavby, rodinné domy, bydlení, pergoly, sruby – Nabízíme zahradní domky, dřevostavby, zahradní chaty, pergoly, zahradní domky na nářadí, dřevěné domy, dětské zahradní domky. Těšíme se na Vaši návštvu našich stránek. V případě jakýhkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.