+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Burgr koupelny Kladno

Klíčová slova: koupelny, rekonstrukce koupelny, grafický návrh

E-mail: info@burgrkoupelny.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2010

Popis: Nabízíme výstavbu či rekonstrukci koupelny (ale i celých bytů, nebytových prostor) na klíč - od vlastního grafického návrhu, projektové dokumentace až po stavbu. Přijďte se podívat do našeho koupelnového studia (s vystavenými vzorky koupelnového vybavení), kde Vám rádi poradí naši vyškolení pracovníci. Jako doplňkovou službu nabízíme zateplování staveb foukanou izolací CLIMATIZER PLUS

Web: www.burgrkoupelny.cz

Další související informace

Koupelny-Online - vytápěn

koupelny, vybavení koupelen, sanitární technika – Koupelny online je specialista na sanitární techniku, vybavení koupelen a vytápění domů. Nabízíme nábytek do koupelen, vybavení koupelen a kuchyňí, sanitární techniku a vybavení, vytápění domů, krby, kamna, radiátory a další potřeby pro dům, kuchyně a koupelny. Naší nabídku tvoří vybavení koupelen, sanitární technika, vodovodní baterie, umyvadla, vany, sprchové kouty, vaničky, WC mísy, bidety, koupelnový nábytek, kotle, kamna, radiátory, krby, expanzní nádoby, bojlery a další potřeby do koupelen a domů.

Obklady Procházka

obklady, dlažby koupelny, Vlastimil Procházka – Vlastimil Procházka - pokládka obkladů, dlažeb, zednické práce. Hledáte někoho, kdo Vám profesionálně položí dlažbu, obloží kuchyni či provede rekonstrukci koupelny? Kvalita služeb, které nabízím, je podložena nejen praxí, ale i osobním přístupem k mé profesi, pečlivostí a smyslem pro detail.

Koupelny Zadara

Koupelny, koupelnové studio, vybavení do koupelny, – Koupelny Zadara – koupelnové studio. Provádíme rekonstrukce koupelen a přestavby koupelen formou stavby na klíč. Nabízíme vypracování cenové nabídky zdarma, vypracujeme 3D návrh koupelny a rekonstrukce koupelny může začít. Koupelny Zadara – záruka vysoké kvality práce.

Načítání trvalo 0.0826 sekund.