+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bydlení, byty Erwin - Pro

Klíčová slova: bydlení a kanceláře Erwin, prodej bytů Praha

E-mail: info@bydlenierwin.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Bydlení a kanceláře Erwin - Bytový dům v klidné lokalitě pražské Pankráce. Bytový dům Erwin v Kischově ulici je situován v blízkosti veškerých linek MHD a se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy

Web: www.bydlenierwin.cz

Další související informace

Prodej a pronájem bytů

Prodej a pronájem bytů – V posledních letech se zaměřujeme především na výstavbu a prodej nových bytů či rodinných domů v Kladně. Pronájmem vlastních bytů, kanceláří a nebytových prostor v centru Kladna a výkupem nemovitostí za hotové.

Snadné finance.cz

půjčka,oddlužení,výkup a prodej nemovitostí,dražba – Jsme mladá dynamická společnost zabývající se poskytováním půjček převážně v nebankovním sektoru z vlastních zdrojů a zdrojů soukromých investorů. Současně nabízíme oddlužování nemovitostí, odkup nemovitostí a zprostředkovatelskou činnost v oblasti bankovních půjček a prodeje nemovitostí.

Rekonstrukce bytu Praha 3

Rekonstrukce bytu Praha 3 – Rekonstrukce bytu Praha 3: rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce panelového bytu tak i zděného včetně koupelny, kuchyně. Rekonstrukce podkroví, zděné domy na klíč, zajištění stavební dokumentace a stavebního materiálu, odvoz suti na skládky.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.