+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bydlení Střížkov 3

Klíčová slova: bydlení Střížkov, prodej bytů, byty Praha

E-mail: strizkov3@bmprojekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2010

Popis: Bydlení Střížkov 3 - obytný dům, který plynule navazuje na stávající zástavbu. Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je však nepochybně největší devizou tohoto projektu blízkost přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlá souvislá zalesněná oblast – Prosecké skály. Menší zelené plochy meziblokové zeleně jsou v těsné blízkosti nového objektu.

Web: www.bydleni-strizkov3.cz

Další související informace

Nové byty na prodej

byty na prodej, byty praha, novostavba, developer – Přehled zajímavých bytů v Praze. Byty v novostavbách. Nové byty na prodej Praha.Lochkov, Uhříněves, Holešovice, Vinoř, Zličín, Štěrboholy a další. Developerské projekty bytových domů v Praze. Byty od velkosti 1+kk.

Byty Pardubice

Pardubice, nemovitosti, reality, prodej bytů – Regionální realitní portál s nabídkou bytů a dalších nemovitostí k prodeji v Pardubicích a okolí. Nabídky bytů k prodeji od vlastníků nemovitostí i z katalogů realitních kanceláří. Reality Pardubice.

Prodej bytů Kolín

Kolín, nemovitosti, reality, prodej bytů – Aktuální nabídka bytů k prodeji v Kolíně. Malé a levné byty i nadstandardní bydlení pro náročné. Nemovitosti z katalogů realitních kanceláří i nabídky od přímých majitelů. Realitní server s aktuální nabídkou realit.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.