+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bydlení Střížkov 4

Klíčová slova: bydlení Střížkov, prodej bytů, byty Praha

E-mail: strizkov4@bmprojekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2010

Popis: Bydlení Střížkov 4 - obytný dům, který plynule navazuje na stávající zástavbu. Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je však nepochybně největší devizou tohoto projektu blízkost přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlá souvislá zalesněná oblast – Prosecké skály. Menší zelené plochy meziblokové zeleně jsou v těsné blízkosti nového objektu.

Web: www.bydleni-strizkov.cz

Další související informace

Nemovitosti Brno

Brno, nemovitosti, reality, prodej bytů – Realitní portál s nabídkou nemovitostí k prodeji v Brně. Prodej bytů, domů, nebytových prostor a pozemků. Nabídka nemovitostí z katalogů realitních kanceláří i prodej od přímých majitelů. Prodej bytů Brno.

Prodej bytu Liberec

Liberec, nemovitosti, reality, prodej bytů – Realitní server s aktuální nabídkou realit, převážně bytů, k prodeji v Liberci. Prodej bytů od jednopokojových garsoniér až po nadstandardní bydlení pro náročné. Nabídka od realitních kanceláří i přímých vlastníků.

Prodej bytů Kolín

Kolín, nemovitosti, reality, prodej bytů – Aktuální nabídka bytů k prodeji v Kolíně. Malé a levné byty i nadstandardní bydlení pro náročné. Nemovitosti z katalogů realitních kanceláří i nabídky od přímých majitelů. Realitní server s aktuální nabídkou realit.

Načítání trvalo 0.2214 sekund.