+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byt a dům

Klíčová slova: byt,dům,byt a dům,byty,domy,stavba domu

E-mail: byt.a.dum.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2013

Popis: Naše stránky nabízejí mnoho zajímavých informací z oblasti stavby a rekonstrukce bytů a domů, vybavení domácnosti - kuchyně, koupelny či dílny, nákupu a prodeje domů a bytů a všeho, co se týká bydlení a stavby.

Web: www.byt-a-dum.cz

Další související informace

Realitní servis

byty,domy,pozemky,developerské projekty,hypotéky – Zprostředkováváme prodej bytů, domů, pozemků na celém území ČR. O svěřené zakázky se staráme s maximálním nasazením, odbornou péčí a vstřícností, jak k prodávajícím tak ke kupujícím. Zakázky prezentujeme kromě našich stránek také na SREALITY.

Pasivní domy

domy, pasivní domy – Pasivní rodinné domy nabízí příjemné a zdravotně nezávadné bydlení s minimálními provozními náklady na energie. Pasivní domy mají masivní tepelnou izolaci a velké prosklené plochy, které zvyšují kvalitu bydlení.

JakJinak Design

jinak,změna,byt,dům,design,návrh,dekorace,výzdoba – Nevíte, jak zařídit svůj byt, dům, obchodní prostory? Necítíte se v prostředí, kde trávíte svůj čas, hezky, ale nevíte co s tím? Plánujete oslavu, ale nějak si nevíte rady s dekoracemi? Tak na to jděte jinak...pro nás bude ctí stát Vám po boku, aby se věci staly skutečností - JakJinak Design

Načítání trvalo 0.0560 sekund.