+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byt a dům

Klíčová slova: byt,dům,byt a dům,byty,domy,stavba domu

E-mail: byt.a.dum.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2013

Popis: Naše stránky nabízejí mnoho zajímavých informací z oblasti stavby a rekonstrukce bytů a domů, vybavení domácnosti - kuchyně, koupelny či dílny, nákupu a prodeje domů a bytů a všeho, co se týká bydlení a stavby.

Web: www.byt-a-dum.cz

Další související informace

Pasivní domy

domy, pasivní domy – Pasivní rodinné domy nabízí příjemné a zdravotně nezávadné bydlení s minimálními provozními náklady na energie. Pasivní domy mají masivní tepelnou izolaci a velké prosklené plochy, které zvyšují kvalitu bydlení.

Web časopisu Moderní byt

moderni,byt,design,interier,bydleni,trend,časopis – Prestižní magazín, který chápe bydlení a interiérový design v širších souvislostech jako součást životního stylu. Sleduje trendy, nabízí inspiraci a výstupy ze světových veletrhů, odkrývá intimitu bydlení i vkus slavných.

Inspirace pro Vaše bydlen

byt,dům,inspirace,zahrada,interiér,fotografie – Inspireli.com Vám nabízí fotografickou inspiraci od veřejnosti i profesionálních designérů pro Vaše bydlení. Prohlédněte si byty, domy, zahrady, nábytek, ložnice, koupelny, kuchyně, obývací a dětské pokoje. Inspirujte se, komentujte nebo hodnoťte.

Načítání trvalo 0.0968 sekund.