+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytová výstavba CZ a.s.

Klíčová slova: byt,bydlení,projekty,reality,nemovitosti

E-mail: prodej@bytovavystavba.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2009

Popis: Developerská společnost zaměřená na přípravu, realizaci a prodej projektů pro nové bydlení. Zajišťujeme projektovou přípravu, realizaci stavby, prodej nových bytů, klientské změny, finanční poradenství, bytový design a veškerou komunikaci s bankami i úřady.

Web: www.bytovavystavba.cz

Další související informace

Maxestate - reality

maxestate,reality,byty,domy,pozemky,nemovitosti, – Maxestate.Realitní a investiční společnost.Nabízíme byty,domy, novostavby,komerční objekty,pozemky, chaty,chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Realitní společnost s působností po celé ČR. Prodej pozemků.

Studio Skabit

projekty, stavby, domy, dozor – ZAMĚŘENÍ A ZAKRESLENÍ STÁVAJÍCÍHO STAVU OBJEKTŮ TECHNICKÉ POSOUZENÍ STAVU OBJEKTU PODKLADY PRO VYPRACOVÁNÍ ENERGETICKÝCH ŠTÍTKŮ BUDOV ARCHITEKTONICKÉ STUDIE OBJEKTŮ NÁVRHY INTERIÉRŮ NÁVRHY NÁBYTKU NÁVRHY ÚPRAV ZAHRAD ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO STAVEBNÍ POVOLENÍ ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO PROVEDENÍ STAVBY JEDNÁNÍ S DOTČENÝMI ORGÁNY VE STAVEBNÍM ŘÍZENÍ VYŘÍZENÍ STAVEBNÍHO POVOLENÍ STAVEBNÍ KONZULTACE POMOC PŘI VÝBĚRU DODAVATELE STAVBY ODBORNÝ STAVENÍ DOZOR PŘI REALIZACI STAVBY POMOC PŘI LEGALIZACI „ ČERNÝCH „ STAVEB

DOMYUSPORNE.cz

reality,projekty,rodinné domy,dřevostavby,Břeclav – Nabízíme projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, hrubé stavby, dřevostavby, cihlové i montované domy, pozemky a další služby k zajištění komplexního řešení Vašeho nového bydlení. Splňte si svůj sen a postavte si nový dům s námi. Naše developerské projekty nabízíme v okrese Břeclav, Hodonín, Hustopeče a Brno. Více o nabídce nemovitostí najdete na našich stránkách.

Načítání trvalo 0.2707 sekund.