+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytové dekorace a doplňky

Klíčová slova: dekorace, doplňky, bytové, design, interiér

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Hledáte čím zkrášlit váš byt či dům? Poslední doplňky, které vašemu domovu dodají nádech originality? U nás najdete originální doplňky do bytu, které mají moderní design a dokáží byt nejenom zpříjemnit, ale také ulehčit práci v mnoha věcech.

Web: www.kvalitnidekorace.cz

Další související informace

Náš interiér

byty, interiér, dům – Při koupi nového bytu či domu máte před sebou nelehké práce ale za to příjemné práce, a to je vybavonání interiérů celého bytu či domu. Podívejte se s námi na informace o nových a moderních interiérech ať už jste fandou moderny nebo staršího stylu.

Okenní sušáky

předokenní, doplňky, sušení, prádlo, držáky – Okenní doplňky jsou dnes velice vítanou investicí především v malých panelákových bytech, kde je potřeba ušetřit každého místečka. Praní a sušení prádla je každodenní starostí a pokud neoplýváme sušárnou či jiným velkým prostorem pro kvalitní sušení nastává problém. Co s hromadou mokrého prádla? Tuto otázku řeší odborníci přes okenní doplňky.

Designové radiátory

Radiátory, design, topení, trubkové radiátory, top – Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrické sušáky ručníků, vysoušeče obuvi, elektrická topná tělesa s regulací vytápění a sušení. Konstrukce designových radiátorů BITHERM vychází z originálního skladebného a variabilního systému BITHERM Logic, který umožňuje nabídnout zákazníkům otopná tělesa a elektrické radiátory v široké škále dekorů, výkonů, tvarů, rozměrů a barev. Tvarová flexibilita nabízí možnost radiátory tvarovat do oblouku nebo je lze instalovat do prostoru k oddělování funkčních částí interiéru. Doplňkem radiátorů BITHERM jsou háčky nebo madla, která rozšiřují funkční využití radiátoru. Dále se radiátory vyznačují malým objemem vody, nezbytným pro efektivní a dynamickou regulaci vytápění, zejména v nízkoenergetických a pasivních domech.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.