+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytové doplnky a dekoráci

Klíčová slova: bytové doplnky, dekorácie, mangové drevo, melange

E-mail: info@e-decoration.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: MELANGE decoration - doplnky a dekorácie z mangového dreva. Štýlové drevené vázy, svietniky, misy, tácky, podnosy, nádoby a dekorácie na stenu. Skvelý tip na darček. Cenovo dostupné, kvalitné a nádherné.

Web: www.e-decoration.sk

Další související informace

Interiérové dekorace

bytové doplňky – Vonné dekorační svíčky různých velikostí a barev, skleněné barevné svícny,jednoduché vánoční ozdoby a dekorace, zajímavé nápady,barvy i vázy pro květiny pro váš útulný domov. Jednoduchost, barevnost i nápaditost.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.2652 sekund.