+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytové látky Hoffmann

Klíčová slova: Bytové látky Hoffmann

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2012

Popis: Bytové látky Hoffmann: dekorační látky, potahové látky, bytové látky. Výhradní prodejce dekoračních a bytových látek se vzory, podle návrhů významného návrháře Josefa Hoffmana ( českého a rakouského architekta a designéra ). Dekorační a bytové látky jsou vyhledávané pro zajímavé vzory, barevnost a technologickou náročnost. Navrhneme, z realizujeme a kompletně vybavíme interiér dle přání zákazníka. Potahové látky, dekorační i bytové látky, závěsy, záclony, japonské posuvné panely a stěny, římské rolety atd.…

Web: bytovelatky.blgz.cz









Další související informace

KLIENTSKÝ SERVIS SAPEVA

Bytové studio Praha, Dveře Sapeli Praha, Interiéry – Klientský servis Sapeva s.r.o. Praha – bytové studio Praha nabízí dveře Sapeli, dodávky interiérů, vybavení pro interiéry. Bytové studio Klientský servis Sapeva s.r.o. Praha zajišťuje komplexní dodávky interiérů bytů a domů. Působíme v regionu Praha a okolí. Z pozice certifikovaného prodejce nabízíme dveře a zárubně Sapeli. Nenabízíme jen dveře Sapeli, zárubně Sapeli, bezpečnostní dveře Kavan, ale také veškeré podlahové krytiny.

Bytové parfémy

bytové parfémy, katalytické aroma lampy – Prodej bytových parfémů, aroma difuzérů, katalytických lamp od nejlepších světových výrobců. V nabídce je více jak 300 různých výrobků a více jak 70 vůní. Designové dekorativní difuzéry jsou díly světově známých návrhářů.

Levné látky

látky metráž – Šijete rádi? Máte neustále chuť zlepšovat své okolí? Náš blog plný inspirace Vám pomůže s nákupem vhodných látek z bytového textilu. Určitě navštivte naší sekci levných látek. Pokud chcete, navštivte naše levné látky.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.