+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytové látky Praha

Klíčová slova: bytové látky Praha, dekorační Látky Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. prosince 2011

Popis: Bytové látky Praha: dekorační látky, látkové tapety, závěsy a záclony, koberce, bytové látky. Široký výběr bytového textilu, dekorační a potahové látky do interiéru. Kolekce tapet – vinilové tapety, papírové tapety, dekorační tapety, vinilové tapety. Závěsy a záclony od světových výrobců, poradíme a zajistíme návrh interiéru.

Web: bytove-latky.blgz.cz

Další související informace

Bytový interiér Lorenc

záclony, závěsy, potahové, dekorační látky – E-shop se zázemím kamenné prodejny v Děčíně nabízí rozsáhlý sortiment: bytový textil, zastiňovací prvky, závěsné systémy, ložní sortiment, podlahové krytiny, dekorace na stůl a do oken. Návrhy a poradenství interiérů, individuální přístup.

DIPO Textil

textil, látky, textílie, látky metráž, bytový text – Metrový a bytový textil společnosti DIPO. Společnost DIPO nabízí široký sortiment zboží různých materiálů (bavlna, látky a šaty, potahové látky, závěsové látky, luxusní textil). Výrobky jsou určené pro malo i velkoobchodníky.

Bytové látky Hoffmann

Bytové látky Hoffmann – Bytové látky Hoffmann: dekorační látky, potahové látky, bytové látky. Výhradní prodejce dekoračních a bytových látek se vzory, podle návrhů významného návrháře Josefa Hoffmana ( českého a rakouského architekta a designéra ). Dekorační a bytové látky jsou vyhledávané pro zajímavé vzory, barevnost a technologickou náročnost. Navrhneme, z realizujeme a kompletně vybavíme interiér dle přání zákazníka. Potahové látky, dekorační i bytové látky, závěsy, záclony, japonské posuvné panely a stěny, římské rolety atd.…

Načítání trvalo 2.9035 sekund.