+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový a interierový diza

Klíčová slova: interiérový dizajn, bytový, návrhy interiérov

E-mail: martina@jasnakrasna.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Interiérovému dizajnu sa venujeme už niekoľko rokov. Realizujeme návrh interiérov a poradenstvo pri dizajne (dom, byt, firma, reštaurácia, kaviareň, atď). Od výberu materiálov, cez vizuáliciu až po realizáciu a dodávku interiérov na kľúč. Pri svojej práci sa stretávame s ľuďmi, ktorí takmer vedia čo chcú a našou úlohou je ich iba nasmerovať.

Web: www.jasnakrasna.sk

Další související informace

Interiéry - Imperial NEXT

interiéry, návrhy interiéru, realizace interiéru – Imperial NEXT - naše stavební společnost již několik let působí na trhu nejen v ČR, ale i v Německu, základním předmětem činnosti jsou veškeré obory stavebnictví, výstavba a prodej vlastních bytových projektů, správa majetku, projektové, designerské a inženýrské práce.

Grafika Strnad

návrhy fasád, iluzivní malby, reklamní malby – Navrhujeme a realizujeme iluzivní a reklamní malby na fasády. 3D malby vytvářející pocit skutečnosti. Malba převážně velkých ploch, kde využíváme konkrétní dané dispozice pro zvýšení malovaného efektu.

Bytový architekt a design

bytový architekt, návrhy interiérů, design interié – Máme pro vás spoustu rad a tipů pro bydlení a design interiérů. U nás najdete tipy na barevné kombinace, rozmístění nábytku, nebo jak si opravit malý byt pro 2 osoby. Doporučíme také jak postupovat při rekonstrukci rodinného domu.

Načítání trvalo -97.02 sekund.