+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový architekt Brno

Klíčová slova: architekt,design,interiér,poradenství,bydlení,byt

E-mail: lenka@lenoax.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: - poradenská činnost v oblasti bydlení, materiálové a barevné sladění - architektonické návrhy a studie vč. dispozičního a hmotového návrhu interiérů, exteriérů, venkovních a zahradních úprav - realizace interiéru - zajištění výroby nábytku na míru dle návrhu vč. dozoru, návrhy a realizace koupelen a kuchyní

Web: www.lenoax.cz

Další související informace

Bytová výstavba CZ a.s.

byt,bydlení,projekty,reality,nemovitosti – Developerská společnost zaměřená na přípravu, realizaci a prodej projektů pro nové bydlení. Zajišťujeme projektovou přípravu, realizaci stavby, prodej nových bytů, klientské změny, finanční poradenství, bytový design a veškerou komunikaci s bankami i úřady.

Realitní Kancelář Kocoure

provize,pronajmu,praha,prodej,byt,realitni,rodinny – Jsme rodinná realitka, která zprostředkovává pronájem, prodej a výměnu bytů, domů, pozemků i kanceláří v Praze, Berouně a dalších městech. Nabízíme nastandartní služby (stěhování, malování, zařizování interiéru) s možností zajímavých slev a bonusů a navíc při nízké provizi.

Bytové vybavení

byt, bytové vybavení, bydlení, nábytek, dekorace, – Magazín o bytovém vybavení nabízí celou řadu tipů a triků jak zvolit správný nábytek, vymalovat či jaké dekorace použít. Naleznete zde již více než 100 zajímavých článků. Sledujte náš magazín pravidelně - pořádáme soutěže pro naše čtenáře.

Načítání trvalo 0.2892 sekund.