+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový architekt Brno

Klíčová slova: architekt,design,interiér,poradenství,bydlení,byt

E-mail: lenka@lenoax.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: - poradenská činnost v oblasti bydlení, materiálové a barevné sladění - architektonické návrhy a studie vč. dispozičního a hmotového návrhu interiérů, exteriérů, venkovních a zahradních úprav - realizace interiéru - zajištění výroby nábytku na míru dle návrhu vč. dozoru, návrhy a realizace koupelen a kuchyní

Web: www.lenoax.cz

Další související informace

GRO-Reality

dům,byt,prodej domů,karlovarské reality,neveřejné – Realitní kancelář GRO - Reality Vám nabízí komplexní služby v realitách a realitní činnosti. Zajišťujeme prodej, pronájem nemovitostí. V realitní činnosti poskytujeme i navazující služby.Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Interier - design

dekorace,interier,návrhy,design – Poradíme, navrhneme, zrealizujeme Váš interiér - kuchyň, koupelnu, obyvák, kancelář...Nabízíme práce všeho druhu - sádrokartony, instalace, malováni, dekorování. Ke každému klientu přistupujeme individuálně.

Reality - dům, byt či zah

byt,bydlení,reality,Praha,nemovitost – Hledáte informace jak kupovat či prodávat reality? Jste na správném místě. Poradíme jak ušetřit, jak prodat co nejdráže nebo naopak koupit co nejlevněji. Které lokality jsou v Praze žádané? Tipy na akční nabídky českých developerů.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.