+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil online

Klíčová slova: Bytové doplňky,záclony,bytový textil

E-mail: cerna-gabriela@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2009

Popis: Prodáváme zboží - ložní povlečení, záclony, bytové doplňky a bytový textil ze zemí EU a většinou dodáváme v dodací lhůtě cca 14-30 dnů od objednání, u některého zboží i dříveové doplňky,záclony,bytový textil

Web: www.bytovytextil.com

Další související informace

Petroš interier

bytový textil – Garnýže,záclony,závěsy,žaluzie,markýzy,římské rolety,dekorační látky,bytový textil. Návrhy textilních dekorací jak z estetického tak z technického hlediska po celé ČR. Odborné šití záclon a závěsů. Vytvoření návrhu koberce dle přání zákazníka.

Bytové doplňky

kuchyně,bytové doplňky,nábytek,kování,spotřebiče – Vyrábíme kuchyně a nábytek na míru, koupelny,předsíně,ložnice,vestavěné skříně,obývací pokoje.Součástí naši nabídky jsou i vestavěné spotřebiče, dřezy,baterie,drátěný program,bytové doplňky, plovoucí podlahy.Kování a materiál pro truhláře.

Bytový textil Vrchlabí

záclony, garniže, závěsy, textil. – Na bytový textil se specializujeme již 18 let. Máme skladem neobyčejně široký výběr záclon a dekoračních látek k okamžitému nákupu za velmi příznivé ceny v naší firemní prodejně. Také nabízíme širkou škálu služeb v oblasti dekorací a interiérového designu. Od návrhu interiérů až po výběr vhodných dekorací pro váš byt.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.