+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Vrchlabí

Klíčová slova: záclony, garniže, závěsy, textil.

E-mail: info@byt-tex.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2013

Popis: Na bytový textil se specializujeme již 18 let. Máme skladem neobyčejně široký výběr záclon a dekoračních látek k okamžitému nákupu za velmi příznivé ceny v naší firemní prodejně. Také nabízíme širkou škálu služeb v oblasti dekorací a interiérového designu. Od návrhu interiérů až po výběr vhodných dekorací pro váš byt.

Web: www.byt-tex.cz

Další související informace

Záclony, závěsy Rafail

záclony, závěsy, bytový textil – Nabízíme bytový textil, záclony a závěsy, dekorativní látky, satény a voály, ubrusy kusové i metráž, široký sortiment přehozů, dek, přikrývek s výplní dutého vlákna, povlečení, prostěradla. Dále nabízíme také koupelnové, (WC) předložky i v metráži.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Návrh a realizace interié

záclony,závěsy,žaluzie,rolety,garnýže,markýzy,tyče – Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu, textilních dekorací, závěsných systémů, celkového řešení interiéru a stínící techniky v interiéru i exteriéru. Poradíme s celkovým řešením interiéru od dispozičního řešení prostoru po kompletní dodávku na klíč, vizualizace v 2D i 3D, barevným sladěním v souladu s moderními trendy i osobou zákazníka. Poradíme Vám s výběrem vhodného nábytku a jiných zařizovacích předmětů, podlahových krytin, svítidel, stínění oken až po textilní doplňky. Vybírat u nás můžete z velkého množství vzorkovníků látek od těch nejznámnějších výrobců pocházejících z Itálie,Belgie,Francie a jiných . Dokážeme Vám také nabídnout dodání individuálně navržených a vyrobených vzorů v té nejvyšší kvalitě. Máte-li zájem o korunovaci Vašeho interiéru krásnými designovými koberci v nejrůznějších barvách a rozměrech-i ty u nás najdete. Nabízíme Vám také kompletní sortiment závěsných systémů, stínění do interiéru i exteriéru, tapety, návrh a výrobu nábytku na míru a spoustu dalších doplňků do interiéru. Vyřešíme interiérové i exteriérové stínění od zaměření až po montáž. Zajistíme elektro rozvody a zabezpečovací systémy. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi. Klademe důraz na precisní zpracování každé zakázky a dodání textilních dekorací na míru. Navrhneme a zajistíme realizaci téměř všeho čím je možné Vašemu prostoru zajistit intimitu a originalitu. Prostě u nás najdete záclony, voálové záclony, designové záclony, závěsy, látky na závěsy, dekorační závěsy, žaluzie, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, venkovní žaluzie žaluzie, koberce, kusové koberce, celoplošné koberce, designové koberce, římské rolety, rolety,kolejnice na závěsy, garnýže dřevěné, garnýže kovové, garnýže kované, tyče na záclony, tyče na závěsy, markýzy, venkovní markýzy, screen, stínění oken, stínění proti slunci, venkovní rolety, sítě proti hmyzu a mnoho jiného

Načítání trvalo 0.0567 sekund.