+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Vrchlabí

Klíčová slova: záclony, garniže, závěsy, textil.

E-mail: info@byt-tex.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2013

Popis: Na bytový textil se specializujeme již 18 let. Máme skladem neobyčejně široký výběr záclon a dekoračních látek k okamžitému nákupu za velmi příznivé ceny v naší firemní prodejně. Také nabízíme širkou škálu služeb v oblasti dekorací a interiérového designu. Od návrhu interiérů až po výběr vhodných dekorací pro váš byt.

Web: www.byt-tex.cz

Další související informace

Ložní prádlo a povlečení

ložní prádlo,povlečení,záclony – Internetový obchod PradloLozni.cz nabízí ložní prádlo, povlečení a záclony. V nabídce je také ložní povlečení Matějovský. Internetový obchod PradloLozni.cz nabízí ložní prádlo, povlečení a záclony. V nabídce je také ložní povlečení Matějovský.

Záclony a závěsy na míru

záclony, přehozy, polštáře, potahy, kolejnice – Dekoratérské studio Inspire-decor. Šijeme všechny druhy bytového textilu: záclony a závěsy, povlaky, přehozy, polštáře, japonské posuvně stěny, římské rolety pro byty, hotely, penzióny, restaurace. Nabízíme dekorační látky z Itálie, Německa, Polska, Anglie. Přímý dovoz malo a velkoobchod! Nabízíme kompletní servis. Šijeme všechny druhy bytového textilu, provádíme montáž u nás zakoupených kolejnic a garnýží. záclony, závěsy, na míru, přehozy, polštáře, potahové látky, zatemňující látky, římské rolety, japonské stěny, střapce, úvazy, kolejnice, garnýže, dekorační látky, hliníkové profile.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Načítání trvalo 0.2381 sekund.