+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytstudio a.s.

Klíčová slova: výstavba, byty, reality, bydlení, výstavba, bytové

E-mail: info@bytstudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Realitní činnost za účelem prodeje nově realizovaných bytů, realizace projektů s možností klientských změn v dispozici bytu podle vlastní potřeby a volby zařizovacích předmětů, dlažeb, obkladů, aj. - výstavba bytů do osobního vlastnictví.

Web: www.bytstudio.cz/

Další související informace

Bydleni

bydlení, byty, domy, nábytek, zahrada, krby, – Informační web o bydlení, na kterém můžete najít informace o nábytku, bytech, domech a doplňcích, které zkrášlí váš byt. Dále zde naleznete informace např. o střešních taškách, podlahách, počítačových stolech, atd.

Srubové domy

sruby, srubové domy, výstavba, technologie, bydlen – Webová stránka věnovaná srubovým domům - technologii jejich výstavby a komfortu bydlení. Přináší rady, jak vybírat firmu, která postaví srubový dům na klíč.Bydlení ve srubových domech je zdravé bydlení s vůní dřeva, navozující pocit souladu s přírodou. Srubové domy splňují všechny požadavky, normy a přísná kritéria na moderní a bezpečné bydlení.

Reality a byty Olomouc

Olomouc, reality, byty, pronájem, koupě bytu – Pro ty, kteří se rozhodli ve městě Olomouc žít, pracovat nebo studovat, se nabízí spousta nejrůznějších možností k bydlení, od bytů v historických objektech až po moderní bydlení v novostavbách. Tipy na bydlení najdou na stránkách Olomouc-byty.cz.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.