+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty České Budějovice

Klíčová slova: České Budějovice, nemovitosti, reality, prodej

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2013

Popis: Realitní portál s nabídkou nemovitostí k prodeji v okrese České Budějovice. Prodej bytů, domů, nebytových prostor a pozemků. Nabídka nemovitostí z katalogů realitních kanceláří i prodej od přímých majitelů.

Web: www.prodejnemovitosti-ceske-budejovice.cz

Další související informace

Tomáš Urban REAL

reality, realitní kancelář, nemovitosti, prodej, p – Soudní znalec v oboru ekonomika, ceny a odhady nemovitostí, znalecké posudky. Reality prodej a pronájem, rodinné domy, byty, chaty, chalupy, nebytové prostory a pozemky. Zdarma zveřejnění poptávky. Působnost zejména v okrese Benešov, Praha-východ, Praha-západ.

Pronájem bytů Pardubice

Pardubice, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Regionální realitní server pronajmypardubice.info nabízí aktuální nabídku bytů a dalších nemovitostí k pronájmu. Pronájem bytů od garsonek přes vícepokojové byty až k nadstandardnímu bydlení. Pronájem byty Pardubice.

Prodej bytu Plzeň

Plzeň, nemovitosti, reality, prodej bytů – Realitní server s aktuální nabídkou realit, převážně bytů, k prodeji v Plzni. Prodej bytů od jednopokojových garsoniér až po nadstandardní bydlení pro náročné. Nabídka od realitních kanceláří i přímých vlastníků.

Načítání trvalo 0.2622 sekund.