+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty na prodej Ostrava

Klíčová slova: byty na prodej Ostrava, prodej bytů Ostrava, byty,

E-mail: registrace@ryx.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2013

Popis: Byty na prodej - nabízíme výběr z aktuální nabídky bytů na prodej nejen z Ostravy ale také z nejbližšího okolí. Byty v osobním i družstevním vlastnictví, všech stavů, typů i dispozic.

Web: www.bytynaprodejostrava.cz

Další související informace

Realitní kancelář West re

reality, nemovitosti, objekty, domy, byty, budovy, – Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí včetně vyřízení všech formalit při nákupu a prodeji bytů, obytných domů i prostor pro podnikání, prodej stavebních parcel a pozemků hlavně v regionu Plzeň a západní Čechy. Správa finančních prostředků.

Montáž - plastová okna

Okna, plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, – Plastová okna a dveře s příslušenstvím za velmi výhodné ceny. Plastová okna a dveře nestárnou díky nadčasovému designu a životnost je mnoho desítek let. Zajistíme kompletní služby spojené s výměnou oken a dveří ...

vizualizace

Návrhy interiérů, exteriérů, vizualizace, animace, – Vizualizacemi a modely dáme podobu myšlenkám a nápadům. Spolupracujeme s architekty, kteří Váš nápad dotáhnou do detailů dle Vašich představ. Nabízíme služby od návrhu až po vizualizaci exteriérů a interiérů v návaznosti na projekty střediska pozemních staveb, virtuální prohlídky, 3D animace a modelace, zanesení návrhů do fotografií, návrhy fasád do fotografií, ručně zpracované modely v barvách z papíru nebo nebarvené lepenky v několika odstínech.

Načítání trvalo 0.0984 sekund.