+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty Nový Bydžov

Klíčová slova: byty Nový Bydžov, bydlení Nový Bydžov, bytový dům

E-mail: bednar@asangeo.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Prodej bytů v Novém Bydžově. Nabízíme Vám bytový projekt v atraktivní lokalitě Nového Bydžova v ulici Julia Fučíka, který navazuje na první část výstavby, jež byla dokončena v roce 2005. Ve třech nových domech bytového komplexu naleznete celkem 4 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 41 bytů.

Web: www.byty-novybydzov.cz

Další související informace

Nový Zéland

novy zeland, maori, cestovani – Informace pro ty, kdo se chystají navštívit Nový Zéland. Památky, kultura, historie, rady a tipy k cestování. Popisy zajímavých míst na Novém Zélandu. Rozsáhlá fotogalerie a další zajímavosti ze života Maorské kultury.

Ubytování Nový Jičín

ubytování Nový – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Novém Jičíně a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovno

Rekreační zařízení NOVÝ DVŮR v Hostech

Rekreační zařízení NOVÝ DVŮR,ubytování v Hostech – Rekreační zařízení Nový Dvůr je pro svoji ideální polohu v malebném a klidném údolí na soutoku řek Lužnice a Vltavy.Hotel nabízí 36 pokojůů od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové s možností ubytování v hlavní budově nebo přistavené budově. Vlastní sociály, televize a wifi jsou samozřejmostí. Restaurace servíruje českou kuchyni a výborné novodvorské speciality.Resort nabízí kvalitní ubytovací služby s TV a s možností aktivního vyžití na tenisových kurtech, plážovém volejbalu, nohejbalu, minigolfu, jízdě na kole a loďkách. Nový Dvůr má v okolí dostatečné množství pěších a cyklostezek.

Načítání trvalo 3.8143 sekund.