+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty Praha, reality ČR

Klíčová slova: Reality Bydleni Inzerce

E-mail: info@trhbydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2009

Popis: Server TRH BYDLENÍ představuje novou službu na realitním trhu. Umožňuje přímou, bezplatnou realitní inzerci jak soukromých, tak i právnických osob. Staví vedle sebe nabídku i poptávku. Informuje o základních pravidlech realitního trhu, seznamuje s nejrozšířenějšími realitními portály, realitními kancelářemi a také s projekty nového bydlení.

Web: www.trhbydleni.cz

Další související informace

Stavební pozemek

pozemek, parcela, bydlení – Nabídka exkluzivního stavebního pozemku k bydlení o výměře 2.175 m2 v blízkosti Prahy, v Lysé nad Labem. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na mírném svahu orientovaném na severozápad a s výhledem do kraje, blízko lesa a přírodní rezervace, a je platným územním plánem zařazen do zóny s možností vybudování staveb individuálního bydlení. Je to jeden z posledních volných pozemků v dané lokalitě, a v současnosti zřejmě i nejlepší místo k bydlení v Lysé nad Labem, který umožňuje vybudování reprezentativní stavby většího rozsahu, která by byla důstojným protějškem sousední prvorepublikové vily.

Garáže Prolux Reality: garáže na prodej

Garáže, PROLUX, nejrychlejší, prodej, reality – Společnost PROLUX Consulting Int. s.r.o. disponuje bezkonkurenčním prodejním systémem realit. Prodej je nadále zrychlován pomocí Asociace Spolupracujících RK a Makléřů ASRKM. cz jejíž je členem. Garáže Prolux Reality: garáže na prodej

Pronájem Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, pronájem, nemovitosti, reality – Regionální realitní portál s aktuální nabídkou bytů a dalších nemovitostí k pronájmu v okrese Mladá Boleslav. Pronájem od malých a levných bytů až po nadstandardní bydlení v luxusních lokalitách. Pronájem bytu Mladá Boleslav.

Načítání trvalo 0.1189 sekund.