+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty Tábor, Planá

Klíčová slova: Byty Tábor, Planá nad Lužnicí

E-mail: bytyplana.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Byty Tábor, Planá nad Lužnicí od firmy KLM-CZ. Výstavba moderních a hlavně kvalitních bytů pro mladé páry či mladé rodiny, které pracují v Táboře a okolí a chtějí bydlet v klidném prostředí v blízkém kontaktu s nedalekou přírodou.

Web: www.bytyplana.cz

Další související informace

Taxi Tábor nonstop

taxi tabor, nonstop taxi, Tábor taxi, taxi Tábor – Přeprava osob a zásilek v rámci EU. Trvale nízké ceny. Nonstop příjem objednávek. Možno přistavit až 4 vozy současně. Možnost přistavení taxi pro 6 osob. Převoz vašeho vozu - drink servis. Kurýrní služba. Možnost využití tažného zařízení. Možnost připojení notebooku. Reprodukce hudby z vašich přehrávačů. Tmavá autoskla pro větší soukromí. GPS navigace pro přesné plánování tras. Autosedačka pro děti od 4 do 11 let. Dětská autosedačka pro děti do 4 let. Smluvní ceny. Možnost vystavení faktury pro firmy. Možnost pronájmu reklamní plochy taxi.

Ubytování Za vodou v Plané nad Lužnicí

Ubytování Za vodou, ubytování Planá nad – Apartmány Za vodou jsou vhodné k ubytování po celý rok. Leží poblíž obce Planá nad Lužnicí (okres Tábor).Penzion Za vodou nabízí celoroční ubytování ve dvou typech zděných apartmánů - čtyřlůžkových, nebo šestilůžkových. Každá ložnice je po dvou lůžkách. Všechny apartmány jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem s televizí, krbem a sedací soupravou, kuchyní (vařič,lednice a základní nádobí) a sociálním zařízením. (WC a koupelna se sprchou).Restaurace Za vodou leží v areálu. Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí stravování a občerstvení po celý den. Parkování je možné přímo v areálu.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.