+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty Tábor, Planá

Klíčová slova: Byty Tábor, Planá nad Lužnicí

E-mail: bytyplana.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Byty Tábor, Planá nad Lužnicí od firmy KLM-CZ. Výstavba moderních a hlavně kvalitních bytů pro mladé páry či mladé rodiny, které pracují v Táboře a okolí a chtějí bydlet v klidném prostředí v blízkém kontaktu s nedalekou přírodou.

Web: www.bytyplana.cz

Další související informace

Ubytování v Roudné, Tábor

ubytování, Roudná, Tábor, jížní Čechy – Pronájem luxusní chaty. Ubytování v Roudné, okres Tábor, jížní Čechy. V blízkosti Golf Bechyně, cyklistika, ZOO, koupání Lužnice aj. Široké možnosti trávení volného času a komplexní skužby pro firmy, koly a kolky.

Výměna bytů Brno, pronáje

výměna bytů Brno, byty k pronájmu v Brně, pronájem – Výměna bytu je oboustranně výhodný obchod s nemovitostmi. Postaráme se o veškeré náležitosti spojené s výměnou bytu v Brně a okolí. Pokud hledáte výhodný a levný pronájem bytu v Brně, jste na správné adrese!

Zámecký penzion v Bečicích

Zámecký penzion,ubytování v Týně nad – Zámecký penzion v Týně nad Vltavou je situován na Zámeckém nádvoří v budově, kde je také Zámecká restaurace.Celková kapacita penzionu v Týně nad Vltavou je 20lůžek. Ubytování je nabízeno ve dvou až pětilůžkových velmi prostorných pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, satelitem a moderní klimatizací. Stravování je zajištěno ve stylové rybářské a myslivecké restauraci. Parkování automobilů je zajištěno ve dvoře Zámeckého penzionu a rovněž je k dispozici uzamykatelný prostor pro motocykly a kola.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.