+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Central7

Klíčová slova: Koupelna, koupelny, baterie, vodovodní baterie,

E-mail: info@central7.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Central7 je nezávislý internetový portál - katalog koupelen pro zákazníky, prodejce i výrobce. V nabídce jsou vodovodní baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby.

Web: www.central7.cz

Další související informace

Trendy-living.cz

Kuchyně, koupelny, obýváky, zahrady – Máte peníze a chcete žít na úrovni? Čtete časopisy, ale nenajdete tam co co potřebujete? Mrkněte se na náš nový portál, kde píšeme o moderním životě, stylu, kde designeři předvádí svou práci. Kuchyně, koupelny, obýváky, zahrady atd.

Stavební Medicína

Feng Shui, Feng Šuej, Škola Formy, Škola Kompasu, – ALPAN Harmony Souhrn činností a služeb Firma ALPAN Harmony připravuje a zhotovuje návrhy obytných dispozic rodinných domů, bytů a jejich rekonstrukcí podle znovuobjevených zásad Stavební Medicíny. Tento nový stavební obor se opírá o 3 důležité Pilíře, které čerpají vědomosti a zkušenosti z přírodních zákonitostí postavených na geofyzice, fyzice a matematice. Jednotlivé Pilíře se jmenují Geomantie, ENGES (Energetická Geometrie Staveb) a Feng Shui. Firma rovněž provádí odborné stavební poradenství, výběr pozemků a výběr optimálního stavebního místa. Vyrábí a prodává Geomantický a medicínský kompas Lo- Pan, který je plně v cz. (více na ww.alpanharmony.cz). S pomocí 1 z Pilířů Stavební Medicíny, ENGES, vyhodnocuje ve spolupráci se stavebními inženýry a investory kvality každého Tvaru domu nebo bytu a především jejich interního prostoru. V současné době má firma k dispozici jedinečný software FENG SHUI postavený na výkonné programové databázi SketchUp 7, jež řeší právě problematiku ENGES. Podle zájmu odborné veřejnosti firma pořádá semináře, školení nebo doplňkové kurzy týkající se principů Stavební Medicíny (Geomantie, ENGES, Feng Shui) a především jejich aplikací do každodenního života. Firma jako jedna z mála v Evropě vlastní mimořádné know-how ohledně principů Stavební Medicíny na základě studia světového formátu, které má podložené vlastním výzkumem ve střední Evropě a 24 letou specializovanou praxí ve stavebnictví. alpanharmony@seznam.cz www.alpanharmony.cz

Sedací soupravy na zakázk

Sedací soupravy, sedačky, postele, válendy, – Sedací soupravy, pohovky a postele s válendami zhotovujeme dle potřeb zákazníků s různými úpravami na zakázku. Ve výběru máme přes 1000 různých látek včetně moderních vodou omyvatelných s teflonovou a protišpinivou ochranou.

Načítání trvalo 0.2690 sekund.