+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny domů

Klíčová slova: cena, ceny, dům, rodinný dům, ocenění, odhad

E-mail: info@odhadonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Stránky, kde můžete zjistit cenu jakéhokoliv rodinného domu v České republice. Odhad vypracovávají "živí znalci" za minimální poplatek. Ocenění můžete na mailu očekávat do 48 hodin od zadání popisu pozemku.

Web: www.cenadomu.cz/

Další související informace

StavímeSen.cz

magazín, bydlení, dům, zahrada – Magazín, který Vám přináší články o bydlení, stavbě a zahradě. Praktické rady: stavba domu, modernizace, rekonstrukce bytu, přeměny interiéru. Inspirace pro Váš dům: přestavba koupelny, kuchyně, ložnice. Tipy na výstavy a veletrhy, letáky, rady, diskuse.

Bydlení pro každého

bydlení, dům, byt, stavba, zahrada – Internetový časopis o bydlení. Rady, tipy, články, reality, katalog firem, soukromá inzerce zdarma, receptář, soutěže a další zajímavý obsah ze světa bydlení. Součástí je také katalog projektů rodinných domů.

Zahrada - rady a tipy

zahrada, zahradničení, dům – Stránky věnované zahradě a všemu kolem zahrady. Najdete zde rady a tipy pro zahrádkáře - pěstování květin a bylin, rady pro domácí kutily, inspiraci pro letní grilování, informace pro instalaci a údržbu zahradních bazénů, katalog firem s vybavením pro zahradu a spusta dalších zajímavých informací pro každého zahrádkáře a majitele zahrady.

Načítání trvalo 0.3247 sekund.