+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny domů

Klíčová slova: cena, ceny, dům, rodinný dům, ocenění, odhad

E-mail: info@odhadonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Stránky, kde můžete zjistit cenu jakéhokoliv rodinného domu v České republice. Odhad vypracovávají "živí znalci" za minimální poplatek. Ocenění můžete na mailu očekávat do 48 hodin od zadání popisu pozemku.

Web: www.cenadomu.cz/

Další související informace

Ceny bytů

cena, ceny, byt, byty, ocenění, odhad – Stránky, které se zabývají ceny bytů v České republice. Za minimální poplatek můžete zjistit cenu jakéhokoliv bytu. Odhad zpracovávají "živí odhadci" a můžete ho na mailu a na mobilním telefonu očekávat do 48 hodin od zadání.

Aktiva Reality - pohled na svět

Byt, nemovitost, prodej, rodinný dům, pozemek – RK provozuje svou činnost od r. 2001 v samém centru Prahy. Specializací kancelářeje prodej bytů v hlavním městě. Realizujeme též prodej domů apozemků, a to jak v Praze, tak i v blízkém okolí. Aktiva Reality - pohled na svět vlastním oknem

Zahrada - rady a tipy

zahrada, zahradničení, dům – Stránky věnované zahradě a všemu kolem zahrady. Najdete zde rady a tipy pro zahrádkáře - pěstování květin a bylin, rady pro domácí kutily, inspiraci pro letní grilování, informace pro instalaci a údržbu zahradních bazénů, katalog firem s vybavením pro zahradu a spusta dalších zajímavých informací pro každého zahrádkáře a majitele zahrady.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.