+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny pozemků

Klíčová slova: cena, ceny, pozemek, pozemky, ocenění, odhad

E-mail: info@odhadonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Stránky, kde můžete zjistit cenu jakéhokoliv pozemku v České republice. Odhad vypracovávají "živí znalci" za minimální poplatek. Ocenění můžete na mailu očekávat do 48 hodin od zadání popisu pozemku.

Web: www.cenapozemku.cz/

Další související informace

HyperReality.cz

Reality, byty, pozemky, nemovitosti, novostavby, – HyperReality jsou dynamicky rostoucím projektem z oblasti realitních serverů. Naleznete zde aktuální nabídky realitních kanceláří i soukromých osob. Mimo jiné zde najdete byty k prodeji, domy k prodeji, novostavby, garáže, byty k pronájmu, komerční objekty, chaty, chalupy, rodinné domy na klíč, pozemky a také zahraniční reality. Nabídka realit je podrobně tříděná podle regionů a také podle typu nemovitosti. Hledáte pronájem či kupujete nemovitosti? Hledejte u nás.

Ceny bytů

cena, ceny, byt, byty, ocenění, odhad – Stránky, které se zabývají ceny bytů v České republice. Za minimální poplatek můžete zjistit cenu jakéhokoliv bytu. Odhad zpracovávají "živí odhadci" a můžete ho na mailu a na mobilním telefonu očekávat do 48 hodin od zadání.

Byty na prodej

nabídka, nemovitosti, reality, pozemky,prodej – Byty na prodej v okolí Prahy patří v posledních pěti letech k nejžádanějším. Stačí si vybrat vhodnou velikost a brzy můžete dát svému současnému bydlení sbohem. Byty na prodej přinese vám i celé vaší rodině dostatečný prostor pro pohodové bydlení.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.