+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny pozemků

Klíčová slova: cena, ceny, pozemek, pozemky, ocenění, odhad

E-mail: info@odhadonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Stránky, kde můžete zjistit cenu jakéhokoliv pozemku v České republice. Odhad vypracovávají "živí znalci" za minimální poplatek. Ocenění můžete na mailu očekávat do 48 hodin od zadání popisu pozemku.

Web: www.cenapozemku.cz/

Další související informace

Simply Reality

reality, domy, pozemky, byty, chalupy, prodej – Zajišťujeme kompletní realitní servis. Dělejte to co Vás baví a co umíte nejlépe a prodej nebo nákup svých nemovitostí nechte na nás. Zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmů nemovitostí včetně finančního a právního servisu.

Nemovitosti na prodej

nabídka, nemovitosti, reality, pozemky,prodej – V naší nabídce najdete stovky nemovitostí, které si přímo říkají o zakoupení. Denně aktualizujeme nabídky bytů, domů i pozemků. Podívejte se podrobněji na jednotlivé nabídky a vyberte si nemovitosti, které nejvíce odpovídají vašim potřebám a vkusu.

Realitní rádce

realitní rádce, byty, domy, pozemky, prodej – Nabízíme kompletní servis v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí včetně odborného poradenství pro oblast příbramska. Byty, domy, chaty, chalupy, pozemky a komerce. Prodej a pronájem v Příbrami, na Dobříši a v okolí. Tým realitních makléřů kanceláře RE/MAX Power Dobříš.

Načítání trvalo 0.2875 sekund.