+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čerpadla - Alfapumpy

Klíčová slova: kalová čerpadla, vibrační čerpadla, Malyš

E-mail: alfapumpy@alfaexpo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2013

Popis: Jsme dodavatelé ponorných čerpadel a domácích vodáren Alfapumpy. Náš sortiment zahrnuje čerpadla do vrtů, Malyš, kalová, vřetenová i vibrační, zahradní čerpadla a domácí vodárny. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalitní servis.

Web: www.ponorna-cerpadla.cz

Další související informace

Klimatizace - Superfrost

Klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy – Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy a větrací jednotky s rekuperací. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme technicky i cenově výhodné řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Dávkovací čerpadla

dávkovací, čerpadla, – Přehled dodávaných průmyslových dávkovacích čerpadel v nerezovém nebo plastovém provedení a příslušenství k dávkovacím čerpadlům. Ukázky armatur pro nerezové nádrže na potraviny, víno, pivo, farmacii apod.

Prodej čerpadel

čerpadla, ponorná čerpadla, domácí vodárny, kalová – V našem e-shopu nabízíme široký sortiment čerpadel pro nejrůznější použití. Hledáte například ponorné nebo oběhové čerpadlo? Pak jste tu správně. Nabízíme také domácí vodárny, zahradní techniku Garden.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.